YARININ DOĞASI BUGÜNDEN YARATILIR

YARININ DOĞASI BUGÜNDEN YARATILIR.

       Saray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kaldırım ve yol çalışması tamamlanan Remzi Saker Caddesinde bugün de Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince ağaçlandırma çalışmalarına başlanıldı.

Ekiplerimiz tarafından bugün Remzi Saker Parkı’na 45 adet, elma, vişne, armut, kiraz, ayva ve erik ağacı dikimi yapıldı.

    Saray Belediyesi olarak; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bırakabileceğimiz en değerli ve en paha biçilmez mirası bırakmak adına ilçemizde ağaçlandırma çalışmalarımız devam edecek. Daha yeşil bir Saray için herkesi fidan dikmeye davet ediyoruz.”

 7-   S.S ALPULLU PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE PANKOBİRLİK GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, SARAY SÜT ÜRETİCİLER BİRLİĞİ BAŞKANI ERKİŞ’İ MAKAMIMINDA ZİYARET ETTİLER.

 

S.S.  Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ramis Özgen, Başkanvekili Sayın Semih Gün, Denetim Kurulu Üyesi Sayın Fikret Özer, Kooperatif Müdürü Sayın Levent Koç, 13 Eylül’de gerçekleşen seçimle görevlere gelişlerinin ardından kurumumuza anlamlı bir ziyarette bulundular.

Pandemi kasvetine inat umudu dürten bir demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşen bu seçimin Saray’ımız için de önemi büyüktür. Zira Karapürçek muhtarımız ve süt birliği başkanımız Sayın Fikret Özer de bu başarılı ve seçkin ekibin bir parçası olmayı başararak gururumuz olmuştur

Yayınlanma Tarihi : 2020-10-26 23:24:46
Okunma Sayısı : 1576
tre