TEKİRDAĞ'DA DOWN SENDROMLULAR BELEDİYE'DE ÇALIŞACAK

Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel 25 Down sendromlu ve Otizmli çocuğun her gün Belediye’de misafir edileceğini duyurdu.

Tekirdağ Süleyman Paşa Belediyesi down sendromlu gençleri sosyal yaşamın içine kazandırmak amacıyla başlattığı çalışmayla, down sendromlu gençleri Belediye’de misafir etme kararı aldı. 

25 DOWN SENDROMLU VE OTİZMLİ ÇOCUK BELEDİYE'DE ÇALIŞACAK
Down sendromlu ve otizmli çocukların beceri kazanmaları adına onlarla ilgili projelerinin olduğunu belirten Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 25 çocuğun gün içersinde yarı zamanlı olarak Belediye’de misafir edileceğini duyurdu.

YÜKSEL:"GENÇ KARDEŞLERİMİZİN ÖZGÜVENLERİNİ ARTTIRACAĞIZ"

Her gün 25 down sendromlu ve otizmli çocuğun Süleyman paşa Belediyesinde misafir edileceğini belirten Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel,

"Güzel bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. İlçemizde yaşayan 25 Down sendromlu ve Otizmli çocuğumuzu, belediyemizin değişik birimlerinde, gün içerisinde yarı zamanlı olarak misafir edeceğiz. 

Engelli çocuklarımızın hayata katılımlarını arttırarak becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve sosyalleşmelerine katkı sağlamak amacıyla yürüteceğimiz çalışmada, genç kardeşlerimizin özgüvenlerini de arttırmayı hedefliyoruz. 

Şimdiden hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 13 Şubat 2020
Okunma Sayısı : 51
kap