SÖZ VERDİK SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Yaz aylarında Malkaralı vatandaşlara onarılmayan yolun kalmayacağının sözünü veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, ilçenin bir çok yerinde yürütülen yol çalışmaları ile  sözünün arkasında durduğunu belli etti ve vatandaşların güvenini boşa çıkarmadı.

Yapılan çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Söz üreten değil, hizmet üreten bir Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geçtiğimiz dönemde bir çok büyük yatırımı Malkara'mıza kazandırdık ve hemşehrilerimizi mutlu ettik. Bu dönemde yol çalışmalarımıza ağırlık vererek hemşehrilerimizi mutlu edeceğiz. Hemşehrilerimizin daha düzgün yollarda, caddelerde ve sokaklarda hayatına devam etmeleri için yol çalışmalarımıza kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte hız verdik. Şuanda ilçe merkezimizde bulunan Üçler Sokak, Harman Sokak, Gül Sokak, Çizmeli Sokak ve Yörük Baba Sokak olmak üzere  beş ayrı noktada yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaşam kalitesini artıracak yolları hemşehrilerimizle buluşturana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.“ dedi.

Makara'lı vatandaşlarla iç içe olan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yapmış olduğu incelemelerde mahalle sakinlerini de ziyaret edip, fikir alışverişinde bulunarak çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verdi.

Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2019
Okunma Sayısı : 34
buyukeshır