Salgınla mücadele tavizsiz sürüyor

Salgınla mücadele tavizsiz sürüyor

Süleyman paşa Belediyesi, Korona virüsü salgını mücadelesini Mart ayından bu yana kararlılıkla sürdürüyor. Merkez mahallelerin yanı sıra eski beldeler ve kırsal mahallelerde cadde ve sokak dezenfeksiyon çalışmaları titizlikle yürütülürken, salgına karşı alınacak önlemler konusunda bilgilendirme çalışmaları da devam ediyor.

ŞEHRİN HER YERİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Süleyman paşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen dezenfeksiyon çalışmaları, Bahçelievler Mahallesi TOKİ civarındaki tüm cadde ve sokaklar,  Barbaros Mahallesi Liman Yolu, Fikret Yılmaz Parkı ve çevresi, kırsal mahallelerden Demirli Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Ayrıca 100. Yıl Mahallesi Veteriner Sokak ve çevresi, Mumcu Çeşme Caddesi ve bağlı sokaklar, Kumbağ Mahallesi Karagül, Ali Reis ve Karçiçeği Sokak ile Karadeniz Mahallesi’nde Trabzon Caddesi ve Giresun Sokak başta olmak üzere bağlı sokaklarda dezenfeksiyon faaliyetleri yürütüldü.

TEHDİT KALKANA KADAR ÇALIŞMAYA DEVAM

Çalışmaların mahalle bazında düzenli olarak devam ettiği ifade edilirken, Süleyman paşa Belediyesinin salgın tehdidi tamamen ortadan kalkana kadar mücadeleyi taviz vermeden sürdüreceği kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi : 2020-9-8 23:12:08
Okunma Sayısı : 369
bas

Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?


1. Gelecek Partisi
2. İYİ Parti
3. Ak Parti
4. CHP
5. DEVA Partisi
6. MHP
7. SP
8. HDP