MUSTAFA YEL’İN KADİR GECESİ MESAJI:

Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif'in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi'ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz. alemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından alemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından İslam Alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir.

Rahmet ve mağfiretin sağanak halinde indiği bu mübarek Kadir Gecesinde yapılan duaların birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanlığın huzur içinde yaşamasına ve dünya barışının gerçekleşmesine, hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, İslam aleminin ve tüm Tekirdağlı hemşehrilerimin Kadir Gecesini tebrik ediyor, selam ve sevgiler sunuyorum.”

Mustafa YEL

Tekirdağ Milletvekili

AK Parti MKYK Üyesi

İçişleri Komisyonu Üyesi

Yayınlanma Tarihi : 2020-5-19 19:57:38
Okunma Sayısı : 294