NİŞANCI’DAN ÜSTGEÇİT ÇAĞRISI

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı kısa bir süre önce 3 cana mal olan üst geçit altındaki kazayla ilgili sorumluları göreve çağırdı.

 Edinilen bilgiye göre Tekirdağ’ın Süleyman paşa ilçesinde Aydoğdu Mahallesi ile Karadeniz Mahallesi arasında çevreyolu üzerinde yer alan üst geçit yan yola kadar uzanmadığı için vatandaşlar genellikle ana yoldan geçmek zorunda kalıyor. Son olarak da burada meydana gelen bir kazada 3 kişi hayatını kaybetti.  

Üst geçitteki eksikliklerin biran önce giderilmesi gerektiğini kaydeden Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, “Karadeniz Toki evlerindeki, üç vatandaşımızın ölümüne sebebiyet veren kısa üstgeçit kime ait? Büyükşehir belediye başkanı size mi ait?
Süleyman paşa belediye başkanı size mi ait? Karayolları genel müdürlüğü size mi ait? Vatandaşların ölmesine kim dur diyecek? Sanal alemde yarışan belediye başkanları, gerçek işinize dönün. Vatandaşlarımıza sahip çıkın, üst geçiti uzatın.” dedi.

 Ayrıca mahalle sakinleri yoldan geçişin önüne geçilmesi için üst geçidin çevresine tel çit çekilmesi gerektiğini belirtti.

 

Yayınlanma Tarihi : 15 Mayıs 2020
Okunma Sayısı : 184