Marmara Ereğlisi’nde Denetimler Sürüyor

Marmara Ereğlisi Belediyesi, korona virüs salgın hastalığı ile mücadeleyi sürdürüyor.

Marmara Ereğlisi Belediyesi, panda mi başlangıcında bölgede ki ilk maske atölyesini oluşturan Belediye olarak ilçe de bulunan vatandaşların sağlığını korumak adına ciddi adımlar atmıştı. Kontrollü sosyal hayat döneminde de Belediye ekipleri çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Marmara Ereğlisi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri korona virüsle mücadele kapsamında ilçe de bulunan toplu taşıma araçlarında, kuaför ve berberlerde denetim gerçekleştirdi. Yapılan denetim de belirlenen kurallar çerçevesinde uyulması gereken kurallar konusunda işletmeler uyarıldı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri yaptıkları denetim sonrasında ilçe de bulunan her işletmenin kurallara uyarak bu konu da hassas davranmaları konusunda telkinler de bulundu.

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Ata konuyla ilgili olarak; ‘’ İlçemizde yaşayan her vatandaşımızın sağlığı konusunda hassas davranarak alınması gereken tüm önlemleri pandemi sürecinin en başında aldık. Kontrollü sosyal hayata geçiş yaptığımız bu dönem de denetimlerimize devam ederek ilçemizde yaşayan vatandaşların sağlığı konusunda titiz davranmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız kurallara uyarak tedbirli bir şekilde hareket etmeliler. Bu süreci hep birlikte aşacağız. Ekiplerimiz bu konuda çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.’’ dedi.

Yayınlanma Tarihi : 2020-7-4 16:26:32
Okunma Sayısı : 616
rece