Gönül Elçileri kırsal mahallelerde vatandaşın Derdini Dinliyor

Süleyman Paşa Belediyesi, Gönül Elçileri ekibi ile şehir merkezindeki esnafın yanı sıra kırsal mahallelerde de esnafla ve vatandaşlarla temas kurarak talep ve önerilerini dinliyor, Gönül Belediyeciliği anlayışını Süleyman Paşa’nın her karışına ulaştırıyor.

Süleyman paşa Belediyesi Halkla ilişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan ve şehrin her kesimi ile doğrudan iletişim kurarak belediye ile vatandaş arasında köprü görevi üstlenen Gönül Elçileri, şehir merkezinde olduğu kadar kırsal mahallelerde de faaliyet gösteriyor.

BELEDİYENİN GÖZÜ, KULAĞI

Kırsal mahallelerde esnafla ve köy kahvelerinde vatandaşlarla sohbet eden, Süleyman Paşa Belediyesinin köylere yönelik proje ve çalışmaları ile ilgili bilgi veren, talep ve önerileri not alarak ilgili birimlere ileten Gönül Elçileri, Süleyman Paşa Belediyesinin gözü, kulağı olarak önemli bir işlev üstleniyor.

HİZMETTE FIRSAT EŞİTLİĞİ YARATIYOR

Gönül Elçileri aynı zamanda Süleyman paşa Belediyesinin hizmete erişmede fırsat eşitliği yaratan birimi olarak göz dolduruyor. Hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde vatandaşlarla doğrudan iletişim kuran Gönül Elçileri, kamu-vatandaş ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde işlemesine büyük katkı yapıyor.

BELEDİYE HİZMETLERİNİ ANLATIYOR

Süleyman Paşa’nın bütün kırsal mahallelerini tek tek dolaşan Gönül Elçileri, dükkân ve kahvehanelere Süleyman Paşa Belediyesi aylık tanıtım ve bilgilendirme bültenini de elden ulaştırarak belediye hizmetlerinin tanıtımını da yapıyor.

SALGINLA MÜCADELE İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME YAPIYOR

Salgının en yoğun olduğu dönemde esnafla sürekli iletişim halinde olan, salgınla mücadele ile ilgili bilgilendirmede bulunan, dezenfektan ve maske temin eden Gönül Elçileri ekipleri, salgının şiddetinin azalması sonrasında da kırsal mahalleler ağırlıklı olmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi : 2020-7-4 16:23:46
Okunma Sayısı : 1153
kap