GELECEK PARTİSİ 4 İLÇEYİDE KURDU

Siyaset Hayatına Hızlı giriş Yapım Tekirdağ’da ilçe teşkilatlarının 4.sinide kurdu Kapaklı, Süleyman paşa, Çorlu ilçelerinden  sonra Marmara Ereğli’sini Kuran Gelecek Partisi  Geleceğe Emin adımlarla Yürüyor. Gelecek Partisi İl Binasında Düzenlenen haftalık yönetim kurulu toplantsında Gelecek Partisi Marmara Ereğlisi ilçe başkanlığının  ataması yapıldı. Haftalık yönetim kurulu toplantısı

Esnasında  İl Başkanı Recep Nişancı yetki belgesini ilçe Başkanı Mehmet Ceyhan'a takdim etti. Gelecek Partisi Marmara Ereğlisi İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Ceyhan 1979 Malatya doğumludur. Anadolu Üniversitesi İșletme Fakültesi mevzunudur. 2007 yılından beri Marmara Ereğlisi'nde Mobilya ve Beyaz Eșya üzerine esnaflık yapmakta olan Mehmet  Ceyhan evli iki çocuk babasıdır.

Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı konuşmasında Süleyman pasa, Çorlu ve Kapaklı ilçelerimizden sonra dördüncü ilçemiz olan Marmara Ereğli’sinin İlçe başkanlığının atanmasıyla; Tekirdağ Gelecek Partisi olarak seçime girme yeterliliği hak kazanmıştır. Diğer İlçelerimizde de teşkilatlanma çalışmaları hızlı bir şekilde devam etmektedir. Yakın bir zamanda diğer ilçelerimizin atamaları da yapılacaktır.

Yayınlanma Tarihi : 2020-6-23 01:42:02
Okunma Sayısı : 494
bas

Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?


1. Gelecek Partisi
2. İYİ Parti
3. Ak Parti
4. CHP
5. DEVA Partisi
6. MHP
7. SP
8. HDP