Başkan Yüksel’den çarşı esnafına bayram ziyareti

Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Hükümet Caddesi üzerinde faaliyet gösteren çarşı esnafına ziyarette bulunarak Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Korona virüsü salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Ramazan Bayramı süresince kapalı kalacak olan esnafın talep ve beklentileri not alan Yüksel, yeni projeler hakkında da bilgiler verdi.

ESNAF VE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

Alışveriş yapan vatandaşlarla da sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde bayramlaşan Başkan Yüksel, vatandaşların sorularına da yanıt verdi. Yüksel’in sürekli olarak sahada ve vatandaşın içinde olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Başkan Yüksel’e teşekkür ettiler.

YÜKSEL: “ESNAF YEREL KALKINMANIN TEMELİDİR”

Ramazan Bayramı’nın birlik ve beraberlik bayramı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yüksel, “Esnafımızın varlığını çok önemsiyor ve yerel kalkınmanın temeli olduklarını düşünüyoruz. Özellikle salgın sürecinde esnafımız ciddi zarar gördü. Bu zararı en aza indirebilmek için belediye olarak çeşitli projeler ve uygulamalar hayata geçirdik. Esnaftan alışverişi teşvik ettiğimiz Esnafımız Kazansın projesi büyük ilgi gördü. Vatandaşlarımızdan ricamız, günlük alışverişlerini mahalle bakkallarından, manavdan, kasaptan ve diğer küçük esnaftan yapmaları. Hem bu konuya dikkat çekmek hem esnafımızla fikir alışverişinde bulunmak hem de bayramda kapalı olacakları için bayramlaşmak istedik. Bu vesileyle ziyaret edemediğim tüm esnafımızın ve vatandaşlarımızın da Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum,” diye konuştu.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 2020-5-23 22:29:13
Okunma Sayısı : 439
buyukeshır