ATA‘’Birlikte Nice Bayramlara Ulaşmak Dileğiyle’’

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bu yıl diğer yıllardan daha farklı bir bayram geçireceğiz diyen Başkan Ata; ‘ Bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız özel günlerimizdir. Hayatımızda anlamlı bir yeri olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri ; vatandaşlarımızı birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı değerli günlerdendir.

 Bu sene ne yazık ki alışık olduğumuz gibi bir bayram geçiremeyeceğiz. Yaşadığımız pandemi sürecinden dolayı getirilen sokağa çıkma kısıtlamaları dolayısıyla evlerimizde olmak hepimizin sağlığı için büyük önem arz ediyor. Hem kendimizi, hem de sevdiklerimizi korumak adına evlerimizde kalmalı ve bundan sonra ki tüm bayramları beraber geçirebilmek için bu yıl ki bayramımızdan fedakarlık yapmalıyız.

Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir. Sevincin, mutluluğun ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandığı nice bayramlara ulaşmak temennisiyle bütün hemşehrilerim ve vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyorum.’’ dedi.

Yayınlanma Tarihi : 2020-5-23 13:30:20
Okunma Sayısı : 157
reklam