ALBAYRAK’A PATRON CEVABI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın hafta sonu yaptığı ‘Patron Benim’ açıklamasına Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’den cevap gecikmedi. 

 

Kadir Albayrak’ın ‘Patron Benim’ açıklamasına kişisel sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; ”Kendisine illaki Bey olarak hitap edilmesini istiyorsa onu üzmeyiz.” diyerek Albayrak’a yüklendi. 

 

BİZ PATRON OLMAYA DEĞİL, HİZMETKAR OLMAYA GELDİK 

 

Kişisel Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ; ”Kendini PATRON, kendisini o makama getiren vatandaşını İŞÇİ gören zihniyeti milletimizin vicdanına havale ediyorum. Varsın olsun, kendini ne hissediyorsa o olsun, egolarıyla mutlu olsun. Biz Patron olmaya değil, vatandaşımıza hizmetkar olmaya talip olduk ve Allah’ta nasip etti. Ayrıca, patronlukla beylikle işimiz olmadı, olmaz. Birisi kendine illaki bey olarak hitap edilmesini istiyorsa onu da üzmez bundan sonra isminin ardına BEY kelimesini ekleriz.” diyerek Albayrak’a cevap verdi.

Yayınlanma Tarihi : 3 Aralık 2019
Okunma Sayısı : 47
rece