100. Yıl Mahallesi bozuk yollardan kurtuluyor

Süleymanpaşa Belediyesi asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. 100. Yıl Mahallesi’nde bulunan, altyapı çalışmaları nedeniyle defalarca kazılıp kullanılamaz hale gelen sokaklar ve caddeler asfaltlanarak vatandaşların kullanımına sunuluyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmaları yakından takip eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “100. Yıl Mahallemizde yıllardır süregelen altyapı çalışmaları dolayısıyla, kullanılamayacak kadar kötü durumda olan sokaklarımızı sil baştan ve hızla yeniliyoruz.  Şehrimize yakışan bir çehre kazandırmayı hedeflediğimiz güzergâhlarımızı, vatandaşlarımız için güvenli ve konforlu yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Şimdiden hayırlı olsun,” ifadelerine yer verdi.

Kırsalda ve merkezde çevre düzenleme çalışmaları sürüyor

 

Süleymanpaşa Belediyesi yaz mevsiminin kendini hissettirdiği bugünlerde park alanları başta olmak üzere birçok alanda çevre düzenleme ve çiçeklendirme çalışmalarına hız verdi.

 

Özellikle kırsal mahallelerdeki köy meydanları ve park alanlarında yoğunlaşan çalışmalar kapsamında, çim biçme, mıntıka temizliği, çiçeklendirme gibi çevre düzenleme işlemleri gerçekleştiriliyor

Yayınlanma Tarihi : 2021-7-13 22:29:42
Okunma Sayısı : 167
tre