YÜKSEL PERŞEMBE PAZARINDA ÇEVRE DOSTU TORBA DAĞITTI…VATANDAŞ PAZARDA GÖRDÜĞÜ YÜKSEL’İ EVİNE MİSAFİR OLMAYA DAVET ETTİ-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

YÜKSEL PERŞEMBE PAZARINDA ÇEVRE DOSTU TORBA DAĞITTI…VATANDAŞ PAZARDA GÖRDÜĞÜ YÜKSEL’İ EVİNE MİSAFİR OLMAYA DAVET ETTİ-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
YÜKSEL PERŞEMBE PAZARINDA ÇEVRE DOSTU TORBA DAĞITTI…VATANDAŞ PAZARDA GÖRDÜĞÜ YÜKSEL’İ EVİNE MİSAFİR OLMAYA DAVET ETTİ

 

    AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Perşembe günkü seçim çalışmaları kapsamında pazara indi. Vatandaşlarla kucaklaşan ve pazarcı esnafının dertlerini dinleyen Yüksel’i karşısında gören vatandaşlar, “Herkesin evine misafir oluyorsun bize de bekliyoruz.” Diyerek sevgi gösterisinde bulundu.

    Perşembe pazarını ziyaret eden AK Partili Yüksel, pazar girişinde karşılaştığı vatandaşların ve pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yüksel’i alkışlarla karşılayan vatandaşlar, ayaküstü Süleymanpaşa’nın sorunlarını anlatarak, belediye hizmetlerinin yetersizliğinden şikayet etti.
    Yüksel’in, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ev ziyaretleri için kendi evlerinde de misafir etmek üzere davette bulunan vatandaşlar, adreslerini ve telefonlarını kaydettirerek Yüksel’den ziyaret sözü aldı.
    Pazar girişinde vatandaşlara çevre dostu kumaş torbaları dağıtan Yüksel, daha sonra tek tek pazarcı esnafını ziyaret etti.
    Esnafın gündemindeyse. hükümetin sebze ve meyve fiyatlarındaki haksız rekabet sonucu yaşanan fiyat artışının önüne geçmek amacıyla kurulan ‘tanzim satış noktalarının’ Süleymanpaşa’da da kurulup kurulmayacağı konusu vardı.
    Yüksel, tanzim noktasının seçim projelerinin arasında yer almadığını ifade ederek, “Bazı şehirlerimizde kurulan bu noktalar, pazarcı esnafının mağdur etmek için değil, aksine mağduriyete yol açan fırsatçıların önüne geçmek için uygulanmaktadır.” dedi.
    Pazar ziyaretinde Yüksel’in yanına gelen çok sayıda vatandaş, başarılı siyasetçiyle selfi çekildi.
    Yüksel, pazar ziyaretinin ardından, Pazarcılar Odası Başkan Yardımcısı Bekir Kaplan’ı da ziyaret etti.
    Kaplan ile pazarcı esnafına yönelik hayata geçirilecek projeler üzerine fikir alışverişinde bulunan Yüksel, “Pazarcılarımızın yıllardır mağdur edildiği hususların tamamını ortadan kaldıracak uygulamalar ve yeniliklerle donattığımız projelerimizi inşallah 31 Mart’tan hemen sonra hayata geçireceğiz. Hem vatandaşımızın, hem de pazarcılarımızın yüzünü güldüreceğiz.” Diye konuştu.
    Kaplan ise Yüksel’in söz konusu projelerinin detaylarına vakıf olduğunu işaret ederek, “Sayın başkanımızın projelerinden haberdarız. Sürekli istişare halindeyiz. Bu projelerin gelişiminde sağolsunlar biz pazarcı esnaflarının fikirlerini dikkate aldılar. Esnaflarımızın tüm taleplerinin karşılanacağı projelerin seçimlerden hemen sonra hayata geçirilecek olmasından heyecan ve mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu. 
    Yüksel’in Perşembe pazarı ziyaretinde, İlçe Başkanı Sezayi Çetin, İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Köşdere, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazan Ürkmez ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Aydemir de hazır bulundu. 

.

Okunma :283
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2938
Dün : 4874
Toplam : 5559637
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet