YÜKSEL CHP İL BAŞKANINA ATEŞ PÜSKÜRDÜ-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

YÜKSEL CHP İL BAŞKANINA ATEŞ PÜSKÜRDÜ-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
YÜKSEL CHP İL BAŞKANINA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Süleyman Paşa Belediyesi, Eylül ayı olağan meclis toplantısı NKÜ toplantı salonunda CüneytYüksel’in başkanlığında gerçekleşti. NKÜ Toplantı salonunda gerçekleştirilen Eylül ayı olağan meclis toplantısına Meclis Üyeleri ve Müdürler katıldı. 

                

Meclis toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, gündem maddelerine geçmeden önce, kendisini 5 aydır hiçbir şey yapmamakla suçlayan CHP Tekirdağ İl Başkanı M. Ali Işıkgör’ün iddialarına yanıt verdi. 

İL BAŞKANI FİYATLARADA DİKKAT ETSİN !

 

Konuyla ilgili meclis toplantısında konuşan Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; ‘’Park ve Bahçeler yapılmaya devam etti. Bugüne kadar özellikle kırsal mahallelerimizden gelen talepleri karşılamaya çalıştık ama Allah nasip ederse yıl sonuna kadar bir çok bölgede yeni yapılacak ihale ile birlikte ki rakamlar bir önceki ihale rakamlarına göre çok yüksekti. Şimdi bölge ismi verirsem yanlış olacak ama bir önceki yönetimin 150 bin TL’ye aldığı parkı biz   bin TL’ye alabilecek durumdayız. Bizim pazarlığımız daha iyi galiba. Sayın il başkanı ihale fiyatlarına da dikkat etsin bundan sonra. Bunları gerekirse meclise de, basın mensuplarına da veririz. Hangi ürünü kaç paraya almışız, onlar kaç paraya almış gösterebiliriz.’’ Şeklinde konuştu. 

 

GENÇLERİMİZE DAHA ÇOK SPORTİF ALAN KAZANDIRACAĞIZ ! 

 

5 ay içerisinde yaptıklarının altını çizerek anlatan Başkan Yüksel; ‘’Mahallelerde ki park yapımları, biz bildiğiniz gibi bu konuda çocukluğumuzda çok vardı, köylerde futbol turnuvaları yapılırdı. Biz bismillah dedik Bıyıkali köyünden başladık, Bıyıkalispor ile birlikte güzel bir saha yaptık bunu bu yıl içerisinde yetiştiremeyebiliriz ama önümüzde ki yıl içerisinde tane saha da yaparak Süleymanpaşa’da ki 59 kırsal mahallemizin de içinde bulunduğu güzel organizasyonlar yapacağız hem de gençlerimizin daha çok sportif alanlardan yararlanmasına imkan sağlamak amacıyla çalışacağız.’’ Dedi. 

HANGİ ÇAĞDA YAŞIYORUZ !

 Kurban kesim yerinin içler acısı halinden bahseden ve kapalı kurban yeri ve kesim yerinin 1 yıl içerisinde Süleymanpaşa ilçesine kazandıracaklarını belirten Yüksel; ‘’Yıllardır biliyorsunuz bizim kurban yerimizle alakalı çok büyük sıkıntılarımız vardı. Kurban kesim yerinin hemen arkasında belediye ekipleri bir çukur kazıyor, o çukurun içerisine kan doluyor. Tanker geliyor çekiyor,  Arkadaşlar hangi devirde yaşıyoruz. Biz bu alana vaktimiz çok dar diye anca bu kadarını yapabildik inşallah önümüzde ki yıl herkes kapalı kurban pazarımızı ve kesim alanını görecekler.’’ İfadelerini kullandı.

 İL BAŞKANI ÖNCE KENDİ BELEDİYELERİNE BAKSIN !        

 

CHP İl Başkanı M. Ali Işıkgör’ün 5 aydır bir şey yapmadılar iddialarına sert çıkan Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; ‘’Biz bu saydığımız hizmetler içerisinde Kiraz Festivalini koymadık, Keşkek şenliğini koymadık, Sosyal Faaliyetleri koymadık,  Ağustos etkinliklerini koymadık, Sünnet Şölenini koymadık. Ben konunun özüne girmek istiyorum İlk önce birini eleştirirken aynaya bakması gerekiyor insanların. Aynaya bakarsınız, biz bugüne kadar ne yaptık dersiniz. Ondan sonra karşınızdakini eleştirirsiniz. Ben Allah şahittir, yaptıklarımızı anlatmaya kalksak akşama kadar sizin vaktinizi alırdım  5 ay içerisinde ne yaptığımızı kalem kalem anlatırdım. Eleştirmeden önce tekrar söylüyorum, sayın başkan aynaya bir baksın, belediyelerine bir baksın ondan sonra bizleri eleştirsin diyorum.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

Okunma :125
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1061
Dün : 3565
Toplam : 6831438
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet