yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

web tasarla

yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

MUSTAFA YEL’İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

 “Tüm dünya kadınlarının, ülkemizin vefakâr, cefakâr, onurlu kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Bilindiği gibi; ailenin huzuru, nesillerin emniyet içinde yaşaması, toplumun mutluluğu kadınların omzundaki yükün hafifletilmesine, paylaşılmasına bağlıdır. Bu yük, sadece maddi bir yük değildir aynı zamanda manevi bir sorumluluktur.

 Geleceğin aydınlık Türkiye’sinde kadınlarımızın, bugün olduklarından çok daha etkin ve çok daha mutlu olacaklarına inancım tamdır. Biz AK PARTi İktidarı olarak; Kadına karşı şiddetin önlenmesi, kadınlarımızın çalışma hayatına girmesi, siyasete katılması, eğitim imkânlarının arttırılmasına büyük önem veriyoruz.

AK Parti olarak, kadın haklarında ilerleme sağlanmasını ve kadınlarımızın toplumsal hayata katılımını ülke kalkınmasının vazgeçilmezlerinden biri olarak görmekteyiz. Son 15 yılda kadınlarımızın sosyal, ekonomik, siyaset ve iş dünyasındaki konumları güçlendirilmiş, okullaşma, istihdama katılım ve yerel meclis ve TBMM’de temsil oranı artırılmıştır.

Kız çocuklarımızın eğitiminden istihdamına, kadınlara yönelik eşitsizliklerin ortadan kaldırılmasına, doğum ve annelik izni düzenlemelerinden kadına yönelik şiddete kadar birçok alanda toplumumuzun ihtiyaç duyduğu çalışmaları yapıyoruz, bu çalışmalarımıza önümüzdeki yıllarda da kararlılıkla devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün hem ülkemizdeki, hem tüm dünyadaki kadınlara hayırlı olmasını diliyor, sevgiler ve saygılar sunuyorum.”

 

 

Mustafa YEL

Tekirdağ Milletvekili

AK Parti MKYK Üyesi

İçişleri Komisyonu Üyesi

Okunma :213
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2612
Dün : 2374
Toplam : 4653206
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet