yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

web tasarla

yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

MUSTAFA YEL’İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

 “Tüm dünya kadınlarının, ülkemizin vefakâr, cefakâr, onurlu kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Bilindiği gibi; ailenin huzuru, nesillerin emniyet içinde yaşaması, toplumun mutluluğu kadınların omzundaki yükün hafifletilmesine, paylaşılmasına bağlıdır. Bu yük, sadece maddi bir yük değildir aynı zamanda manevi bir sorumluluktur.

 Geleceğin aydınlık Türkiye’sinde kadınlarımızın, bugün olduklarından çok daha etkin ve çok daha mutlu olacaklarına inancım tamdır. Biz AK PARTi İktidarı olarak; Kadına karşı şiddetin önlenmesi, kadınlarımızın çalışma hayatına girmesi, siyasete katılması, eğitim imkânlarının arttırılmasına büyük önem veriyoruz.

AK Parti olarak, kadın haklarında ilerleme sağlanmasını ve kadınlarımızın toplumsal hayata katılımını ülke kalkınmasının vazgeçilmezlerinden biri olarak görmekteyiz. Son 15 yılda kadınlarımızın sosyal, ekonomik, siyaset ve iş dünyasındaki konumları güçlendirilmiş, okullaşma, istihdama katılım ve yerel meclis ve TBMM’de temsil oranı artırılmıştır.

Kız çocuklarımızın eğitiminden istihdamına, kadınlara yönelik eşitsizliklerin ortadan kaldırılmasına, doğum ve annelik izni düzenlemelerinden kadına yönelik şiddete kadar birçok alanda toplumumuzun ihtiyaç duyduğu çalışmaları yapıyoruz, bu çalışmalarımıza önümüzdeki yıllarda da kararlılıkla devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün hem ülkemizdeki, hem tüm dünyadaki kadınlara hayırlı olmasını diliyor, sevgiler ve saygılar sunuyorum.”

 

 

Mustafa YEL

Tekirdağ Milletvekili

AK Parti MKYK Üyesi

İçişleri Komisyonu Üyesi

Okunma :193
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM KAMU OYUNA AÇIKLA AK PARTİNİN BÜYÜKŞEHRİN YATIRIMINDA ENGELLEDİKLERİ KONULARI
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1956
Dün : 3160
Toplam : 4425131
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet