yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

web tasarla

yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
yel---in-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

MUSTAFA YEL’İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

 “Tüm dünya kadınlarının, ülkemizin vefakâr, cefakâr, onurlu kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Bilindiği gibi; ailenin huzuru, nesillerin emniyet içinde yaşaması, toplumun mutluluğu kadınların omzundaki yükün hafifletilmesine, paylaşılmasına bağlıdır. Bu yük, sadece maddi bir yük değildir aynı zamanda manevi bir sorumluluktur.

 Geleceğin aydınlık Türkiye’sinde kadınlarımızın, bugün olduklarından çok daha etkin ve çok daha mutlu olacaklarına inancım tamdır. Biz AK PARTi İktidarı olarak; Kadına karşı şiddetin önlenmesi, kadınlarımızın çalışma hayatına girmesi, siyasete katılması, eğitim imkânlarının arttırılmasına büyük önem veriyoruz.

AK Parti olarak, kadın haklarında ilerleme sağlanmasını ve kadınlarımızın toplumsal hayata katılımını ülke kalkınmasının vazgeçilmezlerinden biri olarak görmekteyiz. Son 15 yılda kadınlarımızın sosyal, ekonomik, siyaset ve iş dünyasındaki konumları güçlendirilmiş, okullaşma, istihdama katılım ve yerel meclis ve TBMM’de temsil oranı artırılmıştır.

Kız çocuklarımızın eğitiminden istihdamına, kadınlara yönelik eşitsizliklerin ortadan kaldırılmasına, doğum ve annelik izni düzenlemelerinden kadına yönelik şiddete kadar birçok alanda toplumumuzun ihtiyaç duyduğu çalışmaları yapıyoruz, bu çalışmalarımıza önümüzdeki yıllarda da kararlılıkla devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün hem ülkemizdeki, hem tüm dünyadaki kadınlara hayırlı olmasını diliyor, sevgiler ve saygılar sunuyorum.”

 

 

Mustafa YEL

Tekirdağ Milletvekili

AK Parti MKYK Üyesi

İçişleri Komisyonu Üyesi

Okunma :258
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3574
Dün : 3411
Toplam : 5026851
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet