YAŞAM HASTANESİ YÖNETİMİ EL DEĞİŞTİRDİ–tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

YAŞAM HASTANESİ YÖNETİMİ EL DEĞİŞTİRDİ–tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
YAŞAM HASTANESİ YÖNETİMİ EL DEĞİŞTİRDİ

Tekirdağ’ın Süleyman paşa ilçesinde bulunan 2 özel hastaneden birisi olan Yaşam Hastanesi yönetimi Kadın Doğum Uzmanı Doktor Önder Önen’e geçti.

Tekirdağ’ın en büyük özel hastanelerinden birisi olan Yaşam Hastanesi’nin yönetimi Ekrem Çömez tarafından Kadın Doğum Uzmanı Doktor Önder Önen’e geçti. Hastanede yönetimi devralan Önen, çalışmalara hızlı başladı.

Hastanenin yönetiminin devranılması ile ilgili bilgi veren 12 yıllık doktor Önen, “Yaklaşık 2.5 yıldır Tekirdağ’da yaşıyorum. Tekirdağ’da kadın doğum uzmanı olarak başlamıştım. Daha önce Trakya Üniversitesi’nde tıp fakültesini bitirdikten sonra Edirne’nin çeşitli üniversitelerinde başhekimlik görevinde bulundum. 12 yıllık hekimim bu görevlerimin yarısını yönetici olarak yaptım. Trakya üniversitesi uzmanlığımı 4 yıl yaptım. Mecburi hizmetimi Nusaybin’de gerçekleştirdim. Tekirdağ’da 2 yıl kadın doğum uzmanı olarak çalıştım. Başhekimliğe geçtim. Hastane yönetimi ile görüşerek bütün yönetimi devraldım. .Yönetimi ben yapıyorum. Hastaneyi yaklaşık 3 aydır biz yönetiyoruz” dedi.

Hizmet kalitesini artıracaklarını ifade eden Önen, “Yeni dönemde hastanemizdeki hizmet kalitesini artırmayı düşünüyoruz. Eksik olan bölümleri açmayı planlıyoruz. Eksik olan branşları tamamlamak istiyoruz. Hizmet kalitesini düzeltmek istiyoruz. Kendimi kamuoyuna daha iyi ifade etmek istiyoruz” sözlerini kaydetti. 

Okunma :160
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1208
Dün : 3946
Toplam : 6467212
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet