yasam-hastanesi-bilgilendiriyor

web tasarla

yasam-hastanesi-bilgilendiriyor

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
yasam-hastanesi-bilgilendiriyor

 

 

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürüttüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Doktorlar halkı, artık Yaşam TV kanalından bilgilendirecek.

   Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi bünyesinde görev yapan uzman hekimlerce yapılan video-bilgilendirme hizmetiyle, kamuoyunu aydınlatıcı bilgilerin paylaşıldığı kamu spotları oluşturuldu.   Video paylaşım sitesi youtube'de kurulan 'Yaşam TV' kanalından paylaşılan spotlarda, toplumda en sık karşılaşılan sağlık sorunları hakkında uzmanlar, halkın bilinçlenmesini sağlayacak.

   Bölgede ilk kez Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi tarafından başlatılan video spot hizmetiyle;

halkı hastalıklar, korunma yöntemleri, hastalıkların belirtileri, teşhis ve tedavi teknikleri

hakkında bilgilendirecek. Kamu spotları hastanenin internet sitesi ile sosyal paylaşım hesaplarından da izlenebilecek.

Okunma :1413
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 229
Dün : 3196
Toplam : 5301742
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet