vali-mehmet-ceylan-in-gaziler-gunu-mesaji

web tasarla

vali-mehmet-ceylan-in-gaziler-gunu-mesaji

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
vali-mehmet-ceylan-in-gaziler-gunu-mesaji

Vali Mehmet Ceylan'ın Gaziler Günü Mesajı

 “ Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır,

   Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. ”

 

Sözünü yaşam şekli haline getiren bu aziz milletin, gazilik ruhu damarlarında her zaman var olacaktır. Bu asil ruh sayesinde de vatan ve millet için hayatını ortaya koyacak cesaret daima içimizde payidar kalacak, bu milleti yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

 

Cumhuriyeti canı pahasına kuran Türk milleti, ordu-millet dayanışmasıyla bu aziz emaneti her ne pahasına olursa olsun korumaya devam edecektir. Dün olduğu gibi bugün de vatanımıza kast eden dahili ve harici her şer odağı, karşısında Türk milletinin, milli iradesini bulacaktır.

Bu onurlu maziyi ve ülkemizin geleceğini korumak için canını siper etmekten kaçınmayan kahraman gazilerimizin bu gururlu günlerini en içten duygularımla kutluyorum.

 

Unutmasınlar ki onlar aziz milletimizin sinesinde daima en kıymetli yere sahip olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerimle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum. Saygılarımla.

 

 

 

 

 

Okunma :397
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3738
Dün : 3411
Toplam : 5027015
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet