uyan---gelecege-umutla-bakan-saglik-calisanlari--gelecege-umutla-bakan-toplum-demektir

web tasarla

uyan---gelecege-umutla-bakan-saglik-calisanlari--gelecege-umutla-bakan-toplum-demektir

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
uyan---gelecege-umutla-bakan-saglik-calisanlari--gelecege-umutla-bakan-toplum-demektir

UYAN”GELECEĞE UMUTLA BAKAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI, GELECEĞE UMUTLA BAKAN TOPLUM DEMEKTİR…

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tıp mesleğine gönül vermiş tüm meslektaşları ziyaret ederek hediyelerini takdim etti ve tüm Tıp mesleği çalışanlarının bayramını kutladı. 
 Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan yayınladığı mesajda “İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve tüm toplumun en önemli hedefidir. Bu nedenle hekimlik mesleği önemini hiç bir zaman kaybetmemiş, kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Bir toplumun varlığı, gelişmesi, ilerlemesi insanların sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Çünkü sağlıklı birey gelişime ortak olur, kalkınmaya ve ilerlemeye katkı sağlar. Aynı zamanda yarınlara umutla bakan sağlık çalışanlarımızı görmek, geleceğe umutla bakan sağlıklı toplumların oluşumuna da katkı sağlar.
Bu nedenle özveri ve inançla meslek onuruna yakışır bir şekilde hizmet üretmeye devam eden tüm sağlık çalışanlarının bir kez daha hatırlanması için 14 Mart Tıp Bayramı büyük önem taşıyor.
Büyük Önder Atatürk'ün "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz." diyerek onurlandırdığı başta Marmara Ereğlisi’nde olmak üzere, bu saygın mesleği seçerek, yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti veren tüm hekimlerimizin ve sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutlar başarılarının devamını dilerim." dedi.

Okunma :1175
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 20
Dün : 3196
Toplam : 5301533
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet