uyan---gelecege-umutla-bakan-saglik-calisanlari--gelecege-umutla-bakan-toplum-demektir

web tasarla

uyan---gelecege-umutla-bakan-saglik-calisanlari--gelecege-umutla-bakan-toplum-demektir

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
uyan---gelecege-umutla-bakan-saglik-calisanlari--gelecege-umutla-bakan-toplum-demektir

UYAN”GELECEĞE UMUTLA BAKAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI, GELECEĞE UMUTLA BAKAN TOPLUM DEMEKTİR…

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tıp mesleğine gönül vermiş tüm meslektaşları ziyaret ederek hediyelerini takdim etti ve tüm Tıp mesleği çalışanlarının bayramını kutladı. 
 Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan yayınladığı mesajda “İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve tüm toplumun en önemli hedefidir. Bu nedenle hekimlik mesleği önemini hiç bir zaman kaybetmemiş, kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Bir toplumun varlığı, gelişmesi, ilerlemesi insanların sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Çünkü sağlıklı birey gelişime ortak olur, kalkınmaya ve ilerlemeye katkı sağlar. Aynı zamanda yarınlara umutla bakan sağlık çalışanlarımızı görmek, geleceğe umutla bakan sağlıklı toplumların oluşumuna da katkı sağlar.
Bu nedenle özveri ve inançla meslek onuruna yakışır bir şekilde hizmet üretmeye devam eden tüm sağlık çalışanlarının bir kez daha hatırlanması için 14 Mart Tıp Bayramı büyük önem taşıyor.
Büyük Önder Atatürk'ün "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz." diyerek onurlandırdığı başta Marmara Ereğlisi’nde olmak üzere, bu saygın mesleği seçerek, yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti veren tüm hekimlerimizin ve sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutlar başarılarının devamını dilerim." dedi.

Okunma :1103
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3011
Dün : 4189
Toplam : 4878621
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet