TÜRSAB TRAKYA SEÇİMİ SONUÇLANDI–tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

TÜRSAB TRAKYA SEÇİMİ SONUÇLANDI–tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
TÜRSAB TRAKYA SEÇİMİ SONUÇLANDI

Trakya’da 73 seyahat acentasının bağlı bulunduğu TÜRSAB Trakya Bölge Temsil Kurulu seçimi Çorlu Hilton Garden Inn hotelde gerçekleştirildi. Geniş bir katılımla yapılan seçim sonrasında Orhan Çebi başkanlığında hazırlanmış olan sarı liste üyelerin oylarıyla göreve getirildi.

TÜRSAB yönetim kurulu üyesi Ali Bilir’ inde hazır bulunduğu seçimlerde bir yıllık faaliyetlerini anlatan başkan Orhan Çebi tüm katılımcıların oylarıyla tekrar başkanlık görevini üstlendi.

Orhan Çebi yaptığı konuşmada ; “Trakya’da şubelerle birlikte 107 noktada seyahat acentalığı hizmeti vermekteyiz. Üyelerimiz biran önce 1618 sayılı yeni yasanın meclisten geçmesini bekliyor. Yetkisiz kişiler tarafından gerçekleştirilen organizasyonlar yeni yasa ile birlikte ortadan kalkacaktır. Yasa çıkana kadar tüm Trakya’da kaçak turlarla ilgili mücadelemiz devam edecektir. Ayrıca Trakya’da turizmin gelişmesi adına yapmış olduğumuz çalışmaları artırarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışacağız.” dedi

Konuşmalardan sonra yapılan seçimlerde göreve getirilen liste belli oldu

Orhan Çebi başkanlığında oluşturulan listede şu isimler yer aldı;

BAŞKAN

ORHAN ÇEBİ – RAKOCZİ TURİZM (OBATUR)

ASİL LİSTE

ALTAN ÇETİNKAYA - ÇORLU TRAVEL

BORA ECEVİT GÖKSEL - B.E.G TOUR

EGEMEN AYDIN -  SOURAN TOUR

ERDİNÇ NİŞİKLİ - NİŞİKLİ TURİZM

 YEDEK LİSTE

ERCAN ÇORBACI - ÇORBACIOĞULLARI TRAVEL

SADRİ ŞEREF ÖZEL - TRAKYA EXTREM TURİZM

HAFİZE SEVİL DURALİ - OSSİANA TURİZM

ZEKİ ÇETİN - NAZHAL TURİZM

UMUT BAŞÇI - KALDIRAÇ TURİZM

Seçimlerin ardından Türsab başkanı Firuz Bağlıkaya yapmış olduğu açıklamada ; “ Türsab TRAKYA Bölge Temsil Kurulu seçiminde kazanan değerli meslektaşım Orhan Çebi’ ye Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı görevinde, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte başarılar dilerim. Demokratik bir ortamda gerçekleşen seçime katılarak oy hakkını kullanan değerli meslektaşlarıma da teşekkürü borç biliyorum. Türsab Trakya Bölge Temsil Kurulunun bölgede faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

Okunma :111
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3749
Dün : 4595
Toplam : 6400986
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet