turkiye-romanya-iliskilerinin-140--yili-dolayisiyla-namik-kemal-universitesine-ziyaret

web tasarla

turkiye-romanya-iliskilerinin-140--yili-dolayisiyla-namik-kemal-universitesine-ziyaret

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
turkiye-romanya-iliskilerinin-140--yili-dolayisiyla-namik-kemal-universitesine-ziyaret

Türkiye-Romanya İlişkilerinin 140. Yılı Dolayısıyla Namık kemal üniversitesine Ziyaret

 

Türkiye-Romanya ilişkilerinin 140. yılı vesilesiyle Romanya Başkonsolosluğu Kültür Ateşesi Nadia Tunsu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Türkiye ve Romanya ülkeleri arasındaki ilişkileri güçlendirmek adına gerçekleşen ziyarette konuk Ateşe Nadia Tunsu kültürel faaliyetler aracılığı ile iki ülke arasında köprüler kurmak amacında olduklarını belirtti. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iki ülke arasındaki işbirliklerinin geliştirilmesinde eğitimde olduğu kadar kültürel faaliyetlerle de katkıda bulunmanın önemine dikkat çekti.

 

Türkiye-Romanya ilişkilerinin 140. yılı münasebetiyle gerçekleşen ziyarette, önümüzdeki dönemde karşılıklı gerçekleştirilecek olan sergi ve sempozyumlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal ile Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dalila Özbay da hazır bulundu.

 

 

 

 

 

 

                                                                              

 

 

 

 

 

 

Okunma :234
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 109
Dün : 3196
Toplam : 5301622
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet