TSO Ziraat Odası’nı Ziyaret Etti-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

TSO Ziraat Odası’nı Ziyaret Etti-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
TSO Ziraat Odası’nı Ziyaret Etti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Süleyman Paşa Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Saygı’yı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

Süleyman Paşa Ziraat Odası olarak geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul sonrasında yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen İmdat Saygı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Başkan Saygı nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiğini ifade etti.

Süleyman Paşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı da, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu söyledi ve ziyaretleri için Tekirdağ TSO Yönetimi’ne teşekkür etti.

Okunma :57
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1162
Dün : 7162
Toplam : 5299479
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet