Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, yeni formaları ile çıktığı 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında Enerji Spor Kulübü?nü 104-38 gibi farklı bir skor ile yendi.-Tredaş spor ?un yeni sezon formları göz kamaştırdı-Tredaş Spor Yı

web tasarla

Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, yeni formaları ile çıktığı 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında Enerji Spor Kulübü?nü 104-38 gibi farklı bir skor ile yendi.-Tredaş spor ?un yeni sezon formları göz kamaştırdı-Tredaş Spor Yı

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
TREDAŞSPOR, YENİ SEZONA YENİ FORMALARI İLE ?YILDIZ? GİBİ BAŞLADI

Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, yeni formaları ile çıktığı 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında Enerji Spor Kulübü’nü 104-38 gibi farklı bir skor ile yendi.-Tredaş spor ’un yeni sezon formları göz kamaştırdı-Tredaş Spor Yıldız takımı, 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi’ndeki ilk maçına yeni formalarıyla çıktı.

Yeni formalarda, Tredaş logosunun yanı sıra Tredaş’ın özelleştirilmesi ile  Şirket’ i devralan İbrahim Çeçen Yatırım  Holding’in “IC Holding” logosu da sponsorluk  sözleşmesi gereği  yer aldı. Formalar, takım ve izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda, Enerji Spor Kulübü ile karşılaştı.

Maçı baştan sona üstün götüren Tredaş Spor, maçı da 104-38 kazanmayı başardı. Tredaş Spor Yıldız Takımı, 66 sayı gibi büyük farkla da yeni sezonda ligin en iddialı takımı olduğunu kanıtladı.

TREDAŞ Spor Kulübü Antrenörü Hakan Gamtüre, maçtan sonra yaptığı açıklamada, çok verimli bir hazırlık döneminin ardından iyi bir başlangıç yapmalarının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Gamtüre,  “Başta Holding olmak üzere Şirketimize vermiş olduğu maddi ve manevi destek için teşekkür eder, bu galibiyet bizim için ligin henüz başında çok güzel bir moral oldu. Yeni sezonda da bu başarılarımızın devamını sergileyerek şampiyonluğa ulaşmayı hedefliyoruz. Yıldız takımımız, 5 yıldır birlikte oynayan bir takım. Takımın uzun yıllar birlikte oynaması, bizi gerçek bir takım yapıyor. Özellikle içimizden bazı oyuncularımız, Türkiye’nin önemli kulüplerinde kendilerine şans buluyor. Alt yapıya verdiğimiz önemle bugüne kadar güzel başarılara imza attık. Çok değerli oyuncularımı canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Okunma :3236
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 5448
Dün : 5729
Toplam : 6493641
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet