Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, yeni formaları ile çıktığı 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında Enerji Spor Kulübü?nü 104-38 gibi farklı bir skor ile yendi.-Tredaş spor ?un yeni sezon formları göz kamaştırdı-Tredaş Spor Yı

web tasarla

Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, yeni formaları ile çıktığı 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında Enerji Spor Kulübü?nü 104-38 gibi farklı bir skor ile yendi.-Tredaş spor ?un yeni sezon formları göz kamaştırdı-Tredaş Spor Yı

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
TREDAŞSPOR, YENİ SEZONA YENİ FORMALARI İLE ?YILDIZ? GİBİ BAŞLADI

Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, yeni formaları ile çıktığı 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında Enerji Spor Kulübü’nü 104-38 gibi farklı bir skor ile yendi.-Tredaş spor ’un yeni sezon formları göz kamaştırdı-Tredaş Spor Yıldız takımı, 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi’ndeki ilk maçına yeni formalarıyla çıktı.

Yeni formalarda, Tredaş logosunun yanı sıra Tredaş’ın özelleştirilmesi ile  Şirket’ i devralan İbrahim Çeçen Yatırım  Holding’in “IC Holding” logosu da sponsorluk  sözleşmesi gereği  yer aldı. Formalar, takım ve izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Tredaş Spor Kulübü Yıldız Takımı, 2013-2014 sezonu Tekirdağ Yıldızlar Basketbol Ligi ilk maçında İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda, Enerji Spor Kulübü ile karşılaştı.

Maçı baştan sona üstün götüren Tredaş Spor, maçı da 104-38 kazanmayı başardı. Tredaş Spor Yıldız Takımı, 66 sayı gibi büyük farkla da yeni sezonda ligin en iddialı takımı olduğunu kanıtladı.

TREDAŞ Spor Kulübü Antrenörü Hakan Gamtüre, maçtan sonra yaptığı açıklamada, çok verimli bir hazırlık döneminin ardından iyi bir başlangıç yapmalarının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Gamtüre,  “Başta Holding olmak üzere Şirketimize vermiş olduğu maddi ve manevi destek için teşekkür eder, bu galibiyet bizim için ligin henüz başında çok güzel bir moral oldu. Yeni sezonda da bu başarılarımızın devamını sergileyerek şampiyonluğa ulaşmayı hedefliyoruz. Yıldız takımımız, 5 yıldır birlikte oynayan bir takım. Takımın uzun yıllar birlikte oynaması, bizi gerçek bir takım yapıyor. Özellikle içimizden bazı oyuncularımız, Türkiye’nin önemli kulüplerinde kendilerine şans buluyor. Alt yapıya verdiğimiz önemle bugüne kadar güzel başarılara imza attık. Çok değerli oyuncularımı canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Okunma :3012
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 65
Dün : 3196
Toplam : 5301578
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet