tmo-tekirdag-sube-mudurlugunce-lisansli-depoculuk-tanitim-toplantisi-yapildi

web tasarla

tmo-tekirdag-sube-mudurlugunce-lisansli-depoculuk-tanitim-toplantisi-yapildi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tmo-tekirdag-sube-mudurlugunce-lisansli-depoculuk-tanitim-toplantisi-yapildi

TMO Tekirdağ Şube Müdürlüğünce Lisanslı Depoculuk Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Süleymanpaşa Kaymakamı, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı, Ziraat Odası Başkanları, İlçe Tarım Müdürleri, Gümrük ve Ticaret İl Müdürü, NKÜ Ziraat Fakültesi Dekanı, Trakya Evren Lisanslı Depoculuk A.Ş. , Un Sanayicileri ve üreticilerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, TMO Tekirdağ Şube Müdürü Bihter DEMİRAL açılış konuşması yaptı. Bihter DEMİRAL konuşmasında  “Hükümetimizin lisanslı depoculuğu teşvik amacıyla hazırladığı, ürünü nereden getirirsen getir, ton başına 25 TL nakliye desteği, analiz desteği, neredeyse altı ay ücretsiz, altı aydan sonra yarı fiyatına kira desteği, sıfır faizle kredi kullandırımı, vergi, stopaj, sigorta primi destekleri gibi destekler, inanıyoruz ki yöremiz üreticilerinin lisanslı depoculuğun imkanlarından faydalanmalarında çok etkili olacaktır. Biz TMO Tekirdağ Şube Müdürlüğü olarak 2018 yılı hasat dönemi için bütün hazırlıklarımızı tamamlamış durumdayız. Tüm depolarımız, altyapı sistemlerimiz ve personelimizle 2018 yılı alımlarına, bize yönelen tüm üreticilerimizi karşılayacak şekilde hazırız. Unutulmamalıdır ki, Toprak Mahsulleri Ofisi üreticinin sigortasıdır. Üreticimiz şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilir, ben ürünümü her hal ve şartta TMO’ya satabilirim, paramı da en geç onbeş gün içinde alırım. Biz lisanslı depoculukta da üreticiye şunu vadediyoruz; biz TMO olarak üreticimizin garantörüyüz. Siz ürününüzü daha iyi fiyata satmak için bekleyin ve bizi de garantörünüz olarak görün; biz her hal ve şartta alıcıyız.”  ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman SARI’nın konuşmasının ardından TMO Genel Müdürlüğü Lisanslı Depoculuk Şube Müdürlüğü’nde görevli Ziraat Mühendisi Mevlüt AKAN, Lisanslı Depoculuk Tanıtım sunumunu gerçekleştirdi. Sunumun ardından üreticilerin ve özel sektörün konu ile ilgili soruları cevaplandı.

Okunma :107
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2647
Dün : 5383
Toplam : 4890684
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet