teski-bayanlar-bowling-turnuvasinin-sampiyonu-belli-oldu

web tasarla

teski-bayanlar-bowling-turnuvasinin-sampiyonu-belli-oldu

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
teski-bayanlar-bowling-turnuvasinin-sampiyonu-belli-oldu

TESKİ BAYANLAR BOWLING TURNUVASININ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde bayan personele yönelik düzenlenen Bowling Turnuvasının şampiyonu belli oldu. YSK Alışveriş Merkezinde düzenlenen Şampiyonluk maçlarını izlemeye TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA ve TESKİ personeli aileleriyle birlikte katıldı. Ayrıca misafir takım olan Büyükşehir Belediyesi Takımının aileleri de katılım sağladı. Sürpriz katılımcı olarak 2010 yılı Bowling Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi temsil eden Milli Sporcu Aslı ÇORAK yer aldı.

TESKİ İlçe Müdürlükleri dâhil tüm bayan personel arasında oluşturulan takımlar grup maçlarında bir araya geldi. Tüm takımlar finalde oynamak için yarıştılar. Toplamda 14 takım arasından 4 takım finalde oynamaya hak kazandı. Final maçları birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde oynandı. Oynanan maçların ardından puan durumuna göre birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü belli oldu.

İlk günden beri iddialı olan Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Takımı turnuvanın şampiyonu oldu. Onun ardından Muratlı İlçe Müdürlüğü Takımı ikinci oldu. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi Takımı üçüncü oldu. Son olarak Kapaklı İlçe Müdürlüğü Takımı da dördüncü olarak dereceye girmeye hak kazandı. Dereceye giren takımlara plaket, madalya ve çiçek takdim edildi.

Genel Müdür BAŞA; “Sosyal etkinliklerde bir araya gelen TESKİ ailesi bir kez daha birlik ve bütünlük içerisinde sorunsuz bir şekilde bir etkinliği tamamladı. Sevgi ve saygı çerçevesinde yapılan bowling turnuvasını yeniden düzenleyeceğiz. Bu etkinliği organize eden İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına ve katılım sağlayan tüm personelimize teşekkür ederim.”dedi.

Bowling Turnuvası hakkında görüşlerini bildiren Milli Sporcu Aslı ÇORAK; “2007 yılında bowlinge başladım. 2008 yılında ilk kez lige katıldım. 2010 yılında ilk kez milli oldum. Şu anda burada bulunmaktan çok mutluyum. Buradaki ekip çok sıcakkanlı ve herkes çok samimi. TESKİ’nin böyle bir etkinlik düzenlemesi çok güzel bir şey. Özellikle çocuklarımız bu spora başlamalı. Bowling salon sporları arasında en fazla lig oyuncu olan bir spordur. Bütün bayan oyuncuları tebrik ediyorum.”dedi.

Okunma :195
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
CHP’DE TEKİRDAG BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İÇİN KİMLERİ ADAY GÖRMEKİSTERSİNİZ?
    KADİR ALBAYRAK
    ŞEREF GÜRAL
    ŞAFAK BAŞA
    HALUK ÖZTRAK
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 4184
Dün : 5920
Toplam : 4664105
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet