Tekirdağ spor olağan genel kurul toplantısı bu gün Süleyman paşa belediyesi gençlik merkezi salonunda 40 civarında üyenin katılımıyla yapıldı.

web tasarla

Tekirdağ spor olağan genel kurul toplantısı bu gün Süleyman paşa belediyesi gençlik merkezi salonunda 40 civarında üyenin katılımıyla yapıldı.

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdagspor-olagan-kongresi-yapildi

 Tekirdağ spor olağan genel kurul toplantısı bu gün Süleyman paşa belediyesi gençlik merkezi salonunda 40 civarında üyenin katılımıyla yapıldı.

Yönetim Kurulu başkanı Orhan Çebi’nin konuşmasıyla başlayan genel kurulda saygı duruşu sonrası Divan Teşekkülü oylanarak kabul edildi. Divan’a teklif edilen listede Divan Başkanlığına Melih Bilgin, başkan yardımcılığına Ersin Bİlmeç, katip üyeliklere Hüseyin Gençdal ve Kemal Topuz seçildiler.

Tekirdağ spor ‘un 2013-2014 sezonu faaliyet raporu Tekirdağ spor yönetim kurulu başkanı Orhan Çebi tarafından sunuldu. 1.979.959.49 TL gider olduğu belirtildi.

ÇEBİ GEÇMİŞ SEZONDAN AYRINTILI BİLGİLER AKTARDI.

Orhan Çebi tarafından yapılan konuşmada ; emeği geçen herkese teşekkür ederim. 11 Haziran 2013 tarihinde göreve geldik. Sponsor Kaptan Demir Çelik ve Endüstri A.Ş firması sahipleri Yaşar Kaptan Çebi ve Tayfun Çebi’ye teşekkür ederim. Göreve geldiğimiz genel kurulda Tekirdağ spor’a tesis kazandırmak, Bal liginde başarılı olarak 3. Lige çıkmak için çabalarımızı sürdürdük.

Maalesef oynadığımız maçlarda istediğimizi elde edemedik. Sezon sonunda 43 puanla Bal ligi 11.grubu tamamladık. Alt yapıl çalışmalarımız da U13 – 15 – U17 de il şampiyonu olduk. U 17 de Türkiye şampiyonası müsabakalarına kadar gittik. Tekirdağ spor adına projeleri hazırlanan tesisler ile ilgili olarak da tevhit çalışmaları belediye meclisinden alınan kararlar, projelerin hazırlanması 2013 yılının sonunda tamamlandı. Projenin yap işlet devret veya vatandaş belediye işbirliği ile yapılıp yapılmayacağı yeni sezon başlamadan gerçekleştirilerek, tesislerin hizmete sokulması hakkında genel kurulun ve yönetimin karar vermesi bekleniyor.

Şuanda kulüpte 2013 -2014 sezonunda Tekirdağspor da var sporcu ve teknik direktör ve çalışanların alacakları bulunmamaktadır. Görev sürem içinde destek olan sponsorlara, taraftarlara teşekkür ediyoruz. dedi.

 

MEVCUT YÖNETİMLE YOLA DEVAM KARARI ALINDI

Faaliyet raporunun okunmasının ardından mali rapor, denetleme kurulu rapor’u okunarak ayrı ayrı genel kurulca oylanarak ibra edildi. Tahmini bütçenin okunmasından sonra divan başkanı Melih Bilgin aday olan veya listesi olan var mı? diye genel kurula sordu. Genel kurula verilen önergeyle mevcut yönetimle yola devam kararı alındı.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELİKLERİNE;

Orhan Çebi

Fatih Erdöl

Ercan Kısa

Şükrü Akçaoğlu

Cüneyt Pullukçu

Sadık Baş

Atakan Tuncel

Volkan Nallar

İsmet Teberoğlu

DENETLEME KURULU ASİL:

Levent Gündoğdu

Ramazan Arıkök

Lütfi Çebi

ASKF ASİL DELEGELERİ:

Orhan Çebi

Enes Kaplan

Bülent Kayın

Okunma :1930
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2996
Dün : 4189
Toplam : 4878606
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet