Tekirdağ TSO Yönetimi NKÜ Hastanesi Başhekimi Gültekin’i Ziyaret Etti-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Tekirdağ TSO Yönetimi NKÜ Hastanesi Başhekimi Gültekin’i Ziyaret Etti-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Tekirdağ TSO Yönetimi NKÜ Hastanesi Başhekimi Gültekin’i Ziyaret Etti

 Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdoğan Gültekin’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve beraberindeki Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

 

Başhekim Prof. Dr. Erdoğan Gültekin’e yeni görevi nedeniyle nezaket ziyareti gerçekleştirdikleri belirten Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “ Tekirdağ, Türkiye ortalamasının üzerinde nüfus göçü alan illerden birisidir. Kamu hizmetleri arasında bulunan ve en önemlisi durumunda olan sağlık konusunda ise Namık Kemal Üniversite’miz halkımıza ve bölgemize sunduğu sağlık hizmetleri ile önemli bir görevi yerine getirmektedir. Üniversite bünyesinde sağlık hizmetlerinin sunulması ve yürütülmesi hususunda deneyimli ve Tekirdağ’ın yetiştirmiş olduğu Başhekimimiz Erdoğan Bey’e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Başhekim Gültekin de Tekirdağ TSO Yönetimi’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti ve Başkan Cengiz Günay nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Okunma :85
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1095
Dün : 7162
Toplam : 5299412
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet