tekirdag-tso-heyeti--edirne-tso---ya-hayirli-olsun-ziyareti-gerceklestirdi

web tasarla

tekirdag-tso-heyeti--edirne-tso---ya-hayirli-olsun-ziyareti-gerceklestirdi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-tso-heyeti--edirne-tso---ya-hayirli-olsun-ziyareti-gerceklestirdi

Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne TSO Meclis Başkanı Mustafa Emre Alp ve oda yöneticileri ile bir araya gelen Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya 2018-2022 çalışma döneminin hayırlı olmasını dilediler.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Tekirdağ Heyeti olarak seçimler sonrasında Trakya’daki oda ve borsalarımızı ziyaret ederek nezaket ziyaretleri yapma kararı almıştık, bugün de Serhad Şehrimiz Edirne’de, ticaret ve sanayi odamızı ziyaret ediyoruz, Başkan Recep Zıpkınkurt nezdinde tüm yöneticilere bizleri evimizde gibi hissettirdikleri için teşekkür ediyorum. Tekirdağ TSO ve Edirne TSO, bölgemiz ve ülkemiz adına önemli çalışmalar yürütüyor, geçtiğimiz aylarda meclisi birlikte odamızı ziyaret eden Edirne TSO ile kardeş oda olma kararı almıştık, inşallah önümüzdeki aylarda bunu gerçekleştireceğiz ve kurumlarımızın işbirliğini somut adımlar atarak artıracağız. Yeni dönemde kentlerimiz ve bölgemiz için çalışan, sizler gibi değerli arkadaşlarımızla omuz omuza işbirliğimiz artarak devam edecek. ”dedi.

Okunma :151
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 221
Dün : 3196
Toplam : 5301734
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet