tekirdag-tso-heyeti--edirne-tso---ya-hayirli-olsun-ziyareti-gerceklestirdi

web tasarla

tekirdag-tso-heyeti--edirne-tso---ya-hayirli-olsun-ziyareti-gerceklestirdi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-tso-heyeti--edirne-tso---ya-hayirli-olsun-ziyareti-gerceklestirdi

Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne TSO Meclis Başkanı Mustafa Emre Alp ve oda yöneticileri ile bir araya gelen Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya 2018-2022 çalışma döneminin hayırlı olmasını dilediler.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Tekirdağ Heyeti olarak seçimler sonrasında Trakya’daki oda ve borsalarımızı ziyaret ederek nezaket ziyaretleri yapma kararı almıştık, bugün de Serhad Şehrimiz Edirne’de, ticaret ve sanayi odamızı ziyaret ediyoruz, Başkan Recep Zıpkınkurt nezdinde tüm yöneticilere bizleri evimizde gibi hissettirdikleri için teşekkür ediyorum. Tekirdağ TSO ve Edirne TSO, bölgemiz ve ülkemiz adına önemli çalışmalar yürütüyor, geçtiğimiz aylarda meclisi birlikte odamızı ziyaret eden Edirne TSO ile kardeş oda olma kararı almıştık, inşallah önümüzdeki aylarda bunu gerçekleştireceğiz ve kurumlarımızın işbirliğini somut adımlar atarak artıracağız. Yeni dönemde kentlerimiz ve bölgemiz için çalışan, sizler gibi değerli arkadaşlarımızla omuz omuza işbirliğimiz artarak devam edecek. ”dedi.

Okunma :120
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2695
Dün : 5383
Toplam : 4890732
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet