tekirdag-toplu-ulasim-sistemi--tetus--ile-ilgili-gorus-alisverisinde-bulunuldu

web tasarla

tekirdag-toplu-ulasim-sistemi--tetus--ile-ilgili-gorus-alisverisinde-bulunuldu

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-toplu-ulasim-sistemi--tetus--ile-ilgili-gorus-alisverisinde-bulunuldu

TEKİRDAĞ TOPLU ULAŞIM SİSTEMİ (TETUS) İLE İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE

BULUNULDU
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'nda Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın da katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, Tekirdağ Toplu Ulaşım Sistemi (TETUS) kapsamında gerçekleştirilen araç dönüşümleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda, TETUS dönüşüm protokolü imzalayıp halihazırda araç almayan kooperatif üyeleri ile TETUS dönüşümüne girmeyip alınan UKOME kararları çerçevesinde minibüs olarak toplu taşıma hizmeti verecek olan kooperatiflerin, uygulama ile ilgili talep ve istekleri alınarak, değerlendirmelerde bulunuldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ il genelinde faaliyette bulunan minibüs kooperatiflerinin temsilcileri ile ulaşım alanının diğer paydaşlarını bir araya getirerek Toplu Ulaşım Sistemindeki dönüşüm çalışmalarının son durumunu masaya yatırdıklarını belirterek, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi her alanda halkımıza en iyi hizmeti verme hedefini kendisine msiyon olarak belirlemiştir. Ulaşım da bu konulardan bir tanesi. Bu anlamda Ulaşım Dairesi Başkanlığımızın çalışmalarını anlattık, kooperatiflerimizin taleplerini dinledik. Ortak akıl ile en iyiye hep birlikte ulaşma çabası içerisindeyiz" dedi.

Amaçlarının Tekirdağ halkına kaliteli ulaşım hizmeti vermek olduklarını belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Erdin Eral, "Tekirdağ Toplu Ulaşım Sistemi kapsamında devam eden araç dönüşümleri ile ilgili kooperatif üyelerimizle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Henüz araç almayan veya dönüşüme katılmayıp minibüs olarak devam edecek olan kooperarif üyelerimizi dinledik. Yapılması gereken konularla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. En kısa sürede görüşmelerin halkımızın yararına sonuçlanmasını temenni ediyorum. Ulaşım Dairesi Başkanlığı olarak tek hedefimiz, kooperatiflerimizle birlikte kaliteli bir toplu taşıma hizmetini halkımıza sunabilmek" diye konuştu.

 

Okunma :208
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2625
Dün : 2374
Toplam : 4653219
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet