Tekirdağ spor?un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Tekirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi?nde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştirildi.

web tasarla

tekirdag-spor-sosyal-tesislere-kavusuyor

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-spor-sosyal-tesislere-kavusuyor

Tekirdağ spor’un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Tekirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi’nde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştirildi.
Tek gündem maddesi ile toplanan genel kuruldan Tekirdağ spor Sosyal Tesislerinin yapımı için onay çıktı. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının Divan Başkanlığı’nı yapan Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, tesisleşmenin Tekirdağ spor için son derece önemli olduğunu belirterek, “Tekirdağ spor’un yıllardan beri en büyük sıkıntısı tesislerinin olmamasıydı. Kulübe bir sosyal tesis kazandırılması için kulüp yönetimi tarafından çalışmalar başlatıldı. Sosyal tesisler için proje hazırlandı. Yap-işlet-devret modeli ile tesislerin yapımı gerçekleştirilecek. Tesis yapılacak alanı biz de belediye meclisimizde aldığımız kararla sadece Tekirdağ spor’un yapacağı bir spor alanı olarak imar planlarına işleyerek üzerimize düşeni yaptık. Tesisler şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Proje hakkında bilgi veren Tekirdağ spor Kulüp Başkanı Orhan Çebi’de, “Yaptığımız proje yaklaşık 3 Milyon TL’lik bir proje. Yap-işlet-devret modeli ile yapılacak. Hürriyet Mahallesi’nde yaklaşık 10 dönümlük bir arazi üzerine yapılacak. Üzerinde idare binası, sporcuların kalacağı bölüm, 3 adet halı saha ve kafeterya bölümü olacak. Tesis alanını kulübümüze hibe eden Yaşar Kaptan Çebi’ye teşekkür ediyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından genel kurulda yapılan oylama sonucunda sosyal tesislerin yap-işlet-devret modeli ile yaptırılması için Tekirdağ spor Kulübü Yönetim Kuruluna oy birliği ile yetki verildi

Okunma :2180
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 231
Dün : 3196
Toplam : 5301744
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet