Tekirdağ spor?un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Tekirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi?nde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştirildi.

web tasarla

tekirdag-spor-sosyal-tesislere-kavusuyor

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-spor-sosyal-tesislere-kavusuyor

Tekirdağ spor’un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Tekirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi’nde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştirildi.
Tek gündem maddesi ile toplanan genel kuruldan Tekirdağ spor Sosyal Tesislerinin yapımı için onay çıktı. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının Divan Başkanlığı’nı yapan Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, tesisleşmenin Tekirdağ spor için son derece önemli olduğunu belirterek, “Tekirdağ spor’un yıllardan beri en büyük sıkıntısı tesislerinin olmamasıydı. Kulübe bir sosyal tesis kazandırılması için kulüp yönetimi tarafından çalışmalar başlatıldı. Sosyal tesisler için proje hazırlandı. Yap-işlet-devret modeli ile tesislerin yapımı gerçekleştirilecek. Tesis yapılacak alanı biz de belediye meclisimizde aldığımız kararla sadece Tekirdağ spor’un yapacağı bir spor alanı olarak imar planlarına işleyerek üzerimize düşeni yaptık. Tesisler şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Proje hakkında bilgi veren Tekirdağ spor Kulüp Başkanı Orhan Çebi’de, “Yaptığımız proje yaklaşık 3 Milyon TL’lik bir proje. Yap-işlet-devret modeli ile yapılacak. Hürriyet Mahallesi’nde yaklaşık 10 dönümlük bir arazi üzerine yapılacak. Üzerinde idare binası, sporcuların kalacağı bölüm, 3 adet halı saha ve kafeterya bölümü olacak. Tesis alanını kulübümüze hibe eden Yaşar Kaptan Çebi’ye teşekkür ediyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından genel kurulda yapılan oylama sonucunda sosyal tesislerin yap-işlet-devret modeli ile yaptırılması için Tekirdağ spor Kulübü Yönetim Kuruluna oy birliği ile yetki verildi

Okunma :2095
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3230
Dün : 4189
Toplam : 4878840
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet