Tekirdağ spor?un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Tekirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi?nde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştirildi.

web tasarla

tekirdag-spor-sosyal-tesislere-kavusuyor

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-spor-sosyal-tesislere-kavusuyor

Tekirdağ spor’un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Tekirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi’nde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştirildi.
Tek gündem maddesi ile toplanan genel kuruldan Tekirdağ spor Sosyal Tesislerinin yapımı için onay çıktı. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının Divan Başkanlığı’nı yapan Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, tesisleşmenin Tekirdağ spor için son derece önemli olduğunu belirterek, “Tekirdağ spor’un yıllardan beri en büyük sıkıntısı tesislerinin olmamasıydı. Kulübe bir sosyal tesis kazandırılması için kulüp yönetimi tarafından çalışmalar başlatıldı. Sosyal tesisler için proje hazırlandı. Yap-işlet-devret modeli ile tesislerin yapımı gerçekleştirilecek. Tesis yapılacak alanı biz de belediye meclisimizde aldığımız kararla sadece Tekirdağ spor’un yapacağı bir spor alanı olarak imar planlarına işleyerek üzerimize düşeni yaptık. Tesisler şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Proje hakkında bilgi veren Tekirdağ spor Kulüp Başkanı Orhan Çebi’de, “Yaptığımız proje yaklaşık 3 Milyon TL’lik bir proje. Yap-işlet-devret modeli ile yapılacak. Hürriyet Mahallesi’nde yaklaşık 10 dönümlük bir arazi üzerine yapılacak. Üzerinde idare binası, sporcuların kalacağı bölüm, 3 adet halı saha ve kafeterya bölümü olacak. Tesis alanını kulübümüze hibe eden Yaşar Kaptan Çebi’ye teşekkür ediyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından genel kurulda yapılan oylama sonucunda sosyal tesislerin yap-işlet-devret modeli ile yaptırılması için Tekirdağ spor Kulübü Yönetim Kuruluna oy birliği ile yetki verildi

Okunma :2387
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 5492
Dün : 5729
Toplam : 6493685
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet