TEKİRDAĞ NKÜ GETA MERKEZİ AÇILDI www.tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

TEKİRDAĞ NKÜ GETA MERKEZİ AÇILDI www.tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
TEKİRDAĞ NKÜ GETA MERKEZİ AÇILDI

Tekirdağ NKÜ sağlık uygulama ve araştırma merkezi bünyesinde geleneksel tamamlayıcı tıp uygulama merkezi Prof. DR. Mustafa Şentop’un katılımıyla açıldı.

Saygı duruşu istiklal marşı okunması sonrası Doç Dr. Nejat Altıntaş açılışı yapılan merkezle ilgili açıklamalarda bulundu.

Daha sonra NKÜ Rektörü Prof. DR. Mümin ŞAhin üniversitenin büyesinde faaliyette olan bir çok yenilikler yaparak halkımıza ve bütün balkanlara hizmet ediyoruz. Hizmetlerimiz artarak devam edecek.dedi.

Ardından TBMM başkanı Prof. DR. Mustafa Şentop da açılışı yapılan merkezle ilgili emekleri geçenleri tebrik etti.

Programda Prof. Dr. Mustafa Şentop’a plaket takdim edildi.

 

Bölümlerin kurulmasında bağış yapanlara ŞEntop tarafından plaketler takdim edildi. Tekirdağ NKÜ REktör yard. Ptof. Dr. Bülent Eker, Ömer Faruk Akdoğan, İrfan Ekmen, Ahmet Türkkan, Hatica Karayel, Tevfik Karayel, Nezihe Eren, Göksel Karaevli, Çapğatay ÇAvuşoğlu’na plaketler verildi.

Törenlere TBMM başkanı Prof. DR. Mustafa ŞEntop, Vali Aziz Yıldrım, NKÜ Rektörü Prof. DR. Mümin Şahin, Doç. DR. Nejat Altıntaş ve protokol üyeleriyle hayırseverler katıldılar.

Okunma :109
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1373
Dün : 4019
Toplam : 6665675
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet