Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz’dan Başkan Günay’a Ziyaret -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz’dan Başkan Günay’a Ziyaret -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz’dan Başkan Günay’a Ziyaret

Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz ve beraberindeki Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

 

Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz sıcak karşılanmalarından dolayı Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a teşekkür ederek, Tekirdağ Kent Konseyi Yürütme Kurulu olarak yapılan çalışma ve projelere dair bilgiler aktardı.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da, geçtiğimiz aylarda yapılan seçimler sonrasında Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Yücel Ayaz ve ekibini tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Günay, şehrin menfaatine olan ve Tekirdağ’ımıza katkı sunacak her proje ve çalışmada Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade ederek, ziyaretleri için Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz nezdinde Yürütme Kurulu Üyeleri’ne teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Okunma :70
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3869
Dün : 4595
Toplam : 6401106
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet