tekirdag-il-milli-egitim-muduru-ersan-ulusan---in-2017--2018-egitim-ogretim-yili-mesaji

web tasarla

tekirdag-il-milli-egitim-muduru-ersan-ulusan---in-2017--2018-egitim-ogretim-yili-mesaji

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-il-milli-egitim-muduru-ersan-ulusan---in-2017--2018-egitim-ogretim-yili-mesaji

Tekirdağ il Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’ın 2017 -2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Yapılan yazılı açıklamada; Güzel bir yaz tatilini geride bırakarak 2017-2018 eğitim-öğretim yılına yepyeni umutlarla başlıyoruz. Yeni öğretim yılının sağlık, mutluluk ve başarılarla geçmesi en büyük temennimizdir.

Eğitim, bir Milletin var olmasında ve yükselmesinde en önemli unsurdur. Geleceğin dünyasını şekillendirecek öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi; analiz ve sentez yeteneğine sahip, aklındaki bilgiyi kalbindeki milli, manevi, insani değerlerle birleştirerek vicdan sahibi olan, ülkemizin ve dünyamızın geleceğine yön verecek çocuklarımızı en donanımlı şekilde yetiştirmek için azimli bir çaba içindeyiz.

Yeni eğitim-öğretim yılında, İlimiz Tekirdağ’da; 11.229 Okul öncesi, 54139 ilkokul, 58055 ortaokul, 46503 Lise, 333 Mesleki Eğitim Merkezi 534 Özel Eğitim Okulu öğrencisi olmak üzere toplam 170.793 öğrenci okullarında eğitimlerine devam edecekler.

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz;

Sizler bizim için çok önemli ve değerlisiniz. Başarılı çalışmalarınızla güzel ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkaracağınıza tüm kalbimle inanıyorum. Sizleri çok seviyor ve bütün imkânlarımızla her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum.

İlim ve irfan ordusunun azimli neferleri, kıymetli öğretmenlerimiz;

Özverili çalışmalarınızla öğrencilerimizin akademik başarının yanında insani değerleri bünyesinde barındıran, vicdan sahibi bireyler olarak yetişmesinde en büyük pay sizlerindir. Bu kıymetli çabanızda her daim yanınızda olduğumuzu ifade ediyorum.

Öğrencilerimizi bizlerle buluşturan değerli veliler;

Vatanımıza, milletimize ve insanlığa yararlı olması için okullara yolladığınız biricik evlatlarınız, bizim en kıymetli emanetimizdir. Onları en iyi şekilde yetiştirmek için aralıksız çalışıp onların güvenliği, sağlık ve mutluluğu için çaba gösterdiğimizi bilmenizi istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyor, saygılar sunuyorum. Dedi.

Okunma :349
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM KAMU OYUNA AÇIKLA AK PARTİNİN BÜYÜKŞEHRİN YATIRIMINDA ENGELLEDİKLERİ KONULARI
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1946
Dün : 3160
Toplam : 4425121
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet