tekirdag-il-milli-egitim-muduru-ersan-ulusan---in-2017--2018-egitim-ogretim-yili-mesaji

web tasarla

tekirdag-il-milli-egitim-muduru-ersan-ulusan---in-2017--2018-egitim-ogretim-yili-mesaji

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-il-milli-egitim-muduru-ersan-ulusan---in-2017--2018-egitim-ogretim-yili-mesaji

Tekirdağ il Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’ın 2017 -2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Yapılan yazılı açıklamada; Güzel bir yaz tatilini geride bırakarak 2017-2018 eğitim-öğretim yılına yepyeni umutlarla başlıyoruz. Yeni öğretim yılının sağlık, mutluluk ve başarılarla geçmesi en büyük temennimizdir.

Eğitim, bir Milletin var olmasında ve yükselmesinde en önemli unsurdur. Geleceğin dünyasını şekillendirecek öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi; analiz ve sentez yeteneğine sahip, aklındaki bilgiyi kalbindeki milli, manevi, insani değerlerle birleştirerek vicdan sahibi olan, ülkemizin ve dünyamızın geleceğine yön verecek çocuklarımızı en donanımlı şekilde yetiştirmek için azimli bir çaba içindeyiz.

Yeni eğitim-öğretim yılında, İlimiz Tekirdağ’da; 11.229 Okul öncesi, 54139 ilkokul, 58055 ortaokul, 46503 Lise, 333 Mesleki Eğitim Merkezi 534 Özel Eğitim Okulu öğrencisi olmak üzere toplam 170.793 öğrenci okullarında eğitimlerine devam edecekler.

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz;

Sizler bizim için çok önemli ve değerlisiniz. Başarılı çalışmalarınızla güzel ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkaracağınıza tüm kalbimle inanıyorum. Sizleri çok seviyor ve bütün imkânlarımızla her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum.

İlim ve irfan ordusunun azimli neferleri, kıymetli öğretmenlerimiz;

Özverili çalışmalarınızla öğrencilerimizin akademik başarının yanında insani değerleri bünyesinde barındıran, vicdan sahibi bireyler olarak yetişmesinde en büyük pay sizlerindir. Bu kıymetli çabanızda her daim yanınızda olduğumuzu ifade ediyorum.

Öğrencilerimizi bizlerle buluşturan değerli veliler;

Vatanımıza, milletimize ve insanlığa yararlı olması için okullara yolladığınız biricik evlatlarınız, bizim en kıymetli emanetimizdir. Onları en iyi şekilde yetiştirmek için aralıksız çalışıp onların güvenliği, sağlık ve mutluluğu için çaba gösterdiğimizi bilmenizi istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyor, saygılar sunuyorum. Dedi.

Okunma :379
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2601
Dün : 2374
Toplam : 4653195
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet