TEKİRDAĞ'DA DOWN SENDROMLULAR BELEDİYE'DE ÇALIŞACAK tekirdaghaberleri-www.tekirdagkenthaber.com

web tasarla

TEKİRDAĞ'DA DOWN SENDROMLULAR BELEDİYE'DE ÇALIŞACAK tekirdaghaberleri-www.tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
TEKİRDAĞ'DA DOWN SENDROMLULAR BELEDİYE'DE ÇALIŞACAK

Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel 25 Down sendromlu ve Otizmli çocuğun her gün Belediye’de misafir edileceğini duyurdu.

Tekirdağ Süleyman Paşa Belediyesi down sendromlu gençleri sosyal yaşamın içine kazandırmak amacıyla başlattığı çalışmayla, down sendromlu gençleri Belediye’de misafir etme kararı aldı. 

25 DOWN SENDROMLU VE OTİZMLİ ÇOCUK BELEDİYE'DE ÇALIŞACAK
Down sendromlu ve otizmli çocukların beceri kazanmaları adına onlarla ilgili projelerinin olduğunu belirten Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 25 çocuğun gün içersinde yarı zamanlı olarak Belediye’de misafir edileceğini duyurdu.

YÜKSEL:"GENÇ KARDEŞLERİMİZİN ÖZGÜVENLERİNİ ARTTIRACAĞIZ"

Her gün 25 down sendromlu ve otizmli çocuğun Süleyman paşa Belediyesinde misafir edileceğini belirten Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel,

"Güzel bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. İlçemizde yaşayan 25 Down sendromlu ve Otizmli çocuğumuzu, belediyemizin değişik birimlerinde, gün içerisinde yarı zamanlı olarak misafir edeceğiz. 

Engelli çocuklarımızın hayata katılımlarını arttırarak becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve sosyalleşmelerine katkı sağlamak amacıyla yürüteceğimiz çalışmada, genç kardeşlerimizin özgüvenlerini de arttırmayı hedefliyoruz. 

Şimdiden hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

 

 

Okunma :80
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3015
Dün : 3516
Toplam : 6818938
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet