tekirdag-buyuksehir-belediyesi-internete-erisim-hizini-yukseltti

web tasarla

tekirdag-buyuksehir-belediyesi-internete-erisim-hizini-yukseltti

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tekirdag-buyuksehir-belediyesi-internete-erisim-hizini-yukseltti

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnternete Erişim Hızını Yükseltti

Süleyman paşa Sahil Dolgu Alanı, Çorlu Cumhuriyet Parkı ve Çorlu Gölbaşı Parkı'nda Ücretsiz Wifi hizmetinin başlayacak olması sebebiyle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nde hali hazırda kullanılmakta olan 150 Mbit/sn hızındaki Metro Ethernet İnternet bağlantısının hızı, 1 Gbit/sn'ye yükseltildi.

 

Proje kapsamında düzenlenen toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Yüksel Özdal, Bilgi Teknolojileri Şube Müdür V. Sami Nar, Bilgisayar Teknikeri Burak Buğra Ergene, Türk Telekom İl Müdür Yardımcısı Tuncay Karakuş ile Türk Telekom Bölge Müdürlüğü yetkilileri Yılmaz Durmaz ve Can Silav katıldı.

 

İnternet hızımızın 1 Gbit/sn'ye yükseltilmesi ile birlikte hem Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personelleri hem de Ücretsiz Wifi hizmetini kullanacak olan vatandaşlar daha hızlı bir internet hizmeti almış olacak.

Okunma :187
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3796
Dün : 3411
Toplam : 5027073
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet