web tasarla

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ

 Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir.

Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.

Aslında Bakıldığında siyaset sahnesinde hala güçlüyüz ama Güçlülüğümüze rahmen siyaset Güçümüzü ne kadar kullanabiliyoruz.yada siyasette güçlü olan kadroda hemşehrilerimize nekadar sahip çıkıyoruz. Oda Tartışılacak bir konu,Asıl olan elimizde ki siyasi gücü ne kadar ilimiz için kullanıyoruz. Oda ayrı bir konu şuan 2018’in sona erip 2019 yılına merhaba diyeceğimiz koca bir yıla az bir süre kala dilerim ki siyasi gücte sahip olan iktidar ve muhalefetin vekillerimiz . Tekirdağ için güzel bir şeyler yapar ve ilimiz dah iyi bir konuma bir yere gelir.

İlimizde AK Parti Milletvekili Mustafa Şentop Hocamız  Mustafa ŞENTOP 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili yine Mustafa YEL 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili ,İçişleri Komisyonu Üyesi,Candan YÜCEER 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili.Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanvekili Çiğdem KONCAGÜL,27. Dönem Tekirdağ Milletvekili,Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi,İlhami Özcan AYGUN27. Dönem Tekirdağ Milletvekili,Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi,Faik ÖZTRAK,27. Dönem Tekirdağ Milletvekili, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi ve CHP Parti sözcüsü,Enez KAPLAN 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili,Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi işte Bizim İlimizin vekilleri ve Meclisteki görevleri güzelde görev yerleri var. Hepsini net yazdımki okuyucularımız vekillerimizin görevlerini bilip bilgi sahibi olsun istedim.

2019 yılının Mart Ayında Bir belediye seçimi gerçekleşecek ve Bu seçim önce halkımız ve siyaset için hayırlı olsun daha sonra Belediyemizi kim kazanırsa kazansın önce Tekirdğ’ımızı nereye,nekadar,nasıl bir yerlere taşırız çalışmasını hep birlikte bir bütün olarak yapmalıdır.Gerek iktidar gerek muhalefet vekilerimizle ilimize zarar vericek çalışmalardn uzak durulmalıdır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kuruldu ve yapılan yerel seçimlerde Büyüklşehir Belediye Başkanlığını kazanan CHP’nin Belediye Başkanlığına Eksiği ,hatası ,yanlışlarıda olabilir. ama kurucu baskanlık görevini yapan ve ilerki tarihler de Tarihin sayfalarında yer alacak olan halkın içinde sürekli olmaya çalışan KADİR ALBAYRAK Partisitarafından yeniden gösterildi. Ve Karşısında AKPARTİ’DEN MESTAN ÖZCAN Her iki adayada Başarılr dilerim.Kurucu Başkanlık görevini de hala sürdüren ve halkın Oylarını alan Kadir ALBAYRAK Başkan Hiç bir Başkanın Cesaret edemeyeceği Belki halkı tarafından yer yer eleştirilerede magruz kaldı.11 İlçede Yer altı kanalizasyon çalışmalarına girdi. Başkanların hiçbir zaman girmek dahi istemeiği bir konuya girdi.  Yeraltı çalışmalarında da Başarılar sağladı.Yeni dönemde kazandı taktirde daha güzel projeler imza atacak inanıyorum çünkü 11 ilçede alt sorunu çözdü.

Seçimi kim kazanırsa kazansın Ankara’da Tekirdağ için bir şey yapılacaksa Siyasete ki vekillerimizle ilimiz için ortak çalışıldımı ilimiz dah güzel yere gelecektir. Yeterki iletişim ayrışma Yapmadan diyerek hayırlı günler diliyorum.

Okunma :1409
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1702
Dün : 4422
Toplam : 6385327
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet