tayvan---in-cem-yilmaz---i-tekirdagli-rifat-karlova-ozel-yasam-asml---de-soylesiye-katildi

web tasarla

tayvan---in-cem-yilmaz---i-tekirdagli-rifat-karlova-ozel-yasam-asml---de-soylesiye-katildi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
tayvan---in-cem-yilmaz---i-tekirdagli-rifat-karlova-ozel-yasam-asml---de-soylesiye-katildi

Tayvan’ın Cem Yılmaz’ı Tekirdağlı Rıfat Karlova,Özel Yaşam ASML’de söyleşiye katıldı

Öğrenim görmek için gittiği Tayvan;da televizyon yıldızı olan Uzakdoğuluların sevgilisi Tekirdağlı Uğur Rıfat Karlova, 1 haftalık ziyaret amacıyla geldiği memleketinde söyleşiye katıldı. Özel Tekirdağ Yaşam Anadolu Sağlık Meslek Lisesi;nde öğrencilerle buluşan ünlü stand-up;cı, Uzakdoğu'da serüvenini Gençlerle paylaştı.

   Türkiye; den Çin;ce öğrenmek amacıyla 10 yıl önce gittiği Tayvan;da, 'sokakta' keşfedilerek tv yıldızı olan Tekirdağlı Uğur Rıfat Karlova, ailesini ziyaret etmek üzere geldiği memleketinde söyleşiye katıldı.1 haftalık Türkiye ziyaretine İstanul;dan başlayan Karlova, eşi ve 7 aylık kızıyla birlikte baba evine geldi.   Doğup büyüdüğü topraklara sık gelememesinden dolayı dost ve akraba ziyaretleri gerçekleştiren Karlova,Özel Tekirdağ Yaşam Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde gerçekleştirilen söyleşiye katıldı.   Okula gelişinde Kurucu Temsilcisi Necmettin Erdoğan ile Okul Müdürü Hayal Uluengin tarafından karşılanan Karlova, okulun terasında düzenlenen etkinlikte öğrencilerle buluştu. Yurtdışında sahip olduğu ününün Türkiye ve Tekirdağ'da çok fazla bilinmediğine dikkat çekenbaşarılı komedyen, öğrencilere Tayvan'a gidiş sürecini anlattı.   Tom Cruise;a kırmızı halıda kafasına attırdığı imzayla Türkiye gündemine geldiğini ve bilinirliğinin arttığını ifade eden Karlova, daha sonra Türkiyedeki bir çok ulusal kanalda programlara katıldığını belirtti.

 

   Söyleşinin bir bölümünü sosyal medya hesabı üzerinden Tayvan'daki hayranlarıyla canlı olarak paylaşanlarla, Tekirdağ’dan Uzakdoğu; ya Çince selam gönderdi ...   Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Karlova, son derece eğlenceli geçen söyleşi için öğrencilere ve okul yöneticilerine teşekkür etti.    Etkinliğin sonunda Okul Müdürü Hayal Uluengin, Uğur Rıfat Karlovaya çiçek takdim ederek, başarılarının devamını diledi.    Program, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Okunma :1029
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2490
Dün : 5383
Toplam : 4890527
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet