suleyman-pasa-belediye-meclisi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

web tasarla

suleyman-pasa-belediye-meclisi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
suleyman-pasa-belediye-meclisi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

Süleyman paşa Belediye Meclisi Mart ayı meclis toplantısı yapıldı

Süleyman paşa Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereğince 2018 yılı Mart ayı meclis toplantısını 7 Mart 2018 Çarşamba günü gerçekleştirdi.

Tekirdağ Süleyman paşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlığında Süleyman paşa Gençlik Merkezi’nde saat 10.00'da başlayan toplantıda 5 gündem maddesi ile komisyonlardan ve müdürlüklerden gelen evraklar görüşülerek karara bağlandı.

BEŞ GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Meclisin Mart ayı gündeminde yer alan 5 maddenin görüşülerek karara bağlanmasının ardından ihtisas komisyonlarına havale edilen evraklar meclisin onayına sunuldu. Ayrıca komisyonlardan gelen gündem dışı 12 evrak görüşülerek karara bağlandı.

TERMİK SANTRALLERLE İLGİLİ RAPOR SUNULDU

Meclis gündeminde olmayan ancak Şubat ayı meclis toplantısında meclis üyeleri tarafından Kapaklı ilçesinde yapılması planlanan termik santral dolayısıyla talep edilen termik santrallerle ilgili rapor, Çevre ve Diğer İşler Komisyonu tarafından meclis üyelerine sunuldu. Ayrıca gündem harici olarak verilen bir önerge de yazılı olarak yanıtlandı.

BİR SONRAKİ MECLİS 4 NİSAN’DA

Süleyman Paşa Belediye Meclisi Nisan ayı meclis toplantısı, 4 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 10’da Süleyman Paşa Belediyesi 100. Yıl Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Okunma :189
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM KAMU OYUNA AÇIKLA AK PARTİNİN BÜYÜKŞEHRİN YATIRIMINDA ENGELLEDİKLERİ KONULARI
Recep ÇALI
YEREL YÖNETİCİ/YEREL BASIN DAYANIŞMASI ŞARTTIR
Uzun süredir üretmeyen bir ekonomi ve kontrolsüz borçlanma ile yaşıyoruz. Sonucu da bugünkü ekonomik sıkıntılar elbette. İktidar sahipleri ise hala dış güçler, ekonomik saldırı, beka sorunu tarzında söylemlerle halk nezdinde popülaritesini kaybetmeme mücadelesi sürdürüyor
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1550
Dün : 1958
Toplam : 4578269
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet