suleyman-pasa-belediye-meclisi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

web tasarla

suleyman-pasa-belediye-meclisi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
suleyman-pasa-belediye-meclisi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

Süleyman paşa Belediye Meclisi Mart ayı meclis toplantısı yapıldı

Süleyman paşa Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereğince 2018 yılı Mart ayı meclis toplantısını 7 Mart 2018 Çarşamba günü gerçekleştirdi.

Tekirdağ Süleyman paşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlığında Süleyman paşa Gençlik Merkezi’nde saat 10.00'da başlayan toplantıda 5 gündem maddesi ile komisyonlardan ve müdürlüklerden gelen evraklar görüşülerek karara bağlandı.

BEŞ GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Meclisin Mart ayı gündeminde yer alan 5 maddenin görüşülerek karara bağlanmasının ardından ihtisas komisyonlarına havale edilen evraklar meclisin onayına sunuldu. Ayrıca komisyonlardan gelen gündem dışı 12 evrak görüşülerek karara bağlandı.

TERMİK SANTRALLERLE İLGİLİ RAPOR SUNULDU

Meclis gündeminde olmayan ancak Şubat ayı meclis toplantısında meclis üyeleri tarafından Kapaklı ilçesinde yapılması planlanan termik santral dolayısıyla talep edilen termik santrallerle ilgili rapor, Çevre ve Diğer İşler Komisyonu tarafından meclis üyelerine sunuldu. Ayrıca gündem harici olarak verilen bir önerge de yazılı olarak yanıtlandı.

BİR SONRAKİ MECLİS 4 NİSAN’DA

Süleyman Paşa Belediye Meclisi Nisan ayı meclis toplantısı, 4 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 10’da Süleyman Paşa Belediyesi 100. Yıl Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Okunma :223
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2482
Dün : 5383
Toplam : 4890519
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet