Süleyman Paşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine Hazırız-- tekiraghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Süleyman Paşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine Hazırız-- tekiraghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Süleyman Paşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine Hazırız

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık ve beraberindeki Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, geçtiğimiz ay yapılan yerel seçimler sonrasında Süleymanpaşa Belediye Başkanı seçilen Cüneyt Yüksel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda meclis üyeliği yapmış biri olarak TTSO’nun proje ve önerileri benim içinde dikkate alınması gereken konulardır” diyerek gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti ve Tekirdağ TSO Başkanları ve yönetimine teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e hayırlı olsun dileklerini sunarak, “ Ticaret ve Sanayi Odası olarak yerel seçimler öncesinde beklenti ve önerilerimizi içeren çalışmayı kamuoyu ile paylaşıp deklare etmiştik. Raporumuzun içerisinde yer alan iş yapma kolaylığı endeksinin iyileştirilmesi taleplerimiz arasında yer alıyordu. Süleymanpaşa Belediyesi olarak imar durum belgesi artık 1 gün içinde, adres bilgi kartı ise anlık verilmeye başlaması taleplerimizin hayata geçirildiğini göstermektedir. Bu hususta Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Süleyman Paşa’ya değer sağlayacak, şehrimizin gelişimine ve sosyo-ekonomik kalkınmasına ivme kazandıracak projelerin hayata geçirilmesi noktasında meslek odası yöneticileri olarak yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde olacağımızı ifade ediyor, Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Okunma :106
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1439
Dün : 4735
Toplam : 5947616
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet