SÖZ VERDİK SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

SÖZ VERDİK SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
SÖZ VERDİK SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Yaz aylarında Malkaralı vatandaşlara onarılmayan yolun kalmayacağının sözünü veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, ilçenin bir çok yerinde yürütülen yol çalışmaları ile  sözünün arkasında durduğunu belli etti ve vatandaşların güvenini boşa çıkarmadı.

Yapılan çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Söz üreten değil, hizmet üreten bir Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geçtiğimiz dönemde bir çok büyük yatırımı Malkara'mıza kazandırdık ve hemşehrilerimizi mutlu ettik. Bu dönemde yol çalışmalarımıza ağırlık vererek hemşehrilerimizi mutlu edeceğiz. Hemşehrilerimizin daha düzgün yollarda, caddelerde ve sokaklarda hayatına devam etmeleri için yol çalışmalarımıza kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte hız verdik. Şuanda ilçe merkezimizde bulunan Üçler Sokak, Harman Sokak, Gül Sokak, Çizmeli Sokak ve Yörük Baba Sokak olmak üzere  beş ayrı noktada yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaşam kalitesini artıracak yolları hemşehrilerimizle buluşturana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.“ dedi.

Makara'lı vatandaşlarla iç içe olan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yapmış olduğu incelemelerde mahalle sakinlerini de ziyaret edip, fikir alışverişinde bulunarak çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verdi.

Okunma :97
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3965
Dün : 4595
Toplam : 6401202
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet