sevdamiz-marmara-ereglisi

web tasarla

sevdamiz-marmara-ereglisi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
sevdamiz-marmara-ereglisi

 “Sevdamız Marmara Ereğlisi”

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Sevdamız Marmara  Ereğlisi” dedi.

4 dönemdir Marmara Ereğlisi halkının teveccühü İle seçilen Başkan Uyan, Marmara Ereğlisi aşığı olduğunu ve ilçe halkının en iyi hizmeti alması için var gücüyle çalıştığını dile getirdi.

Tek hedefinin daha güzel, daha rahat ve modern bir Marmara Ereğlisi olduğunu ifade eden Başkan Uyan; “Daha güzel ve gelişmiş bir Marmara Ereğlisi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Marmara Ereğlisi’ne hep birlikte hayat veriyoruz, sahip olduğu güzellikleri parlatıyor ve gün yüzüne çıkarmaya devam ediyoruz. “diye konuştu.

Büyükşehir statüsüne geçilmesiyle ilçede severek hizmet ettiği alanın genişlediğini aktaran Başkan Uyan; “6360 sayılı Büyükşehir yasası ile birleşen Marmaraereğlisi ve beldelerimiz şimdi daha da güçlendi. Yeniçiftlik ve Sultanköy Belediyelerinin Marmaraereğlisi Belediyesi’ne bağlanması güç birliğini ortaya çıkardı. Tüm halkımıza eşit hizmet götürme kaidesiyle hizmetlerimizi aksatmadan sürdürüyor, vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini dinliyoruz. Büyükşehir statüsüne geçilmesiyle ilçemize olan sevdamız bize bağlanan belediyelerle daha da güçlendi. “şeklinde konuştu.

“GENİŞ KAPSAMLI ÇALIŞARAK ÇITAMIZI YÜKSELTECEĞİZ”

4 dönemdir halkın teveccühüyle seçilmenin verdiği sorumlulukla hareket ettiklerini vurgulayan Başkan Uyan; “Önceki dönem Belediye Başkanlığım sırasında nasıl hedefimiz halkımızın iyi bir çevrede, zamanında ve yerinde hizmetlerle huzur ve güven içinde yaşamasını ve ilçemizin Avrupa standartlarında şirin bir ilçe olmasını sağlamaksa, 29 Mart 2014’te yapılan yerel seçimlerin sonucunda da Marmara Ereğlisi 4. Dönem Belediye Başkanı olarak hedeflerimiz ve vizyonumuz değişmeyecek daha da geniş kapsamlı çalışarak çıtamızı yükselteceğiz. Marmaraereğlisi halkının kötülüğü isteyenler herkes tarafından bilinmektedir. Onlarla olan mücadelemiz halkımızın desteğiyle yılmadan devam etmektedir. ”ifadelerini kaydetti.

“HİZMET AŞKIYLA TÜM HALKIMZI KUCAKLIYORUZ”

Marmaraereğlisi halkını hizmet ağıyla kucakladığını ifade eden Başkan Uyan, “Dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin tüm halkımızı hizmet aşkıyla kucaklıyoruz. İlçemizin refahı ve gelişmişliği için durmadan çalışacağız. Sevdamız Marmaraereğlisi, gücümüz halkımızın desteği. “diyerek sözlerini tamamladı.

Okunma :220
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3520
Dün : 3411
Toplam : 5026797
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet