sevdamiz-marmara-ereglisi

web tasarla

sevdamiz-marmara-ereglisi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
sevdamiz-marmara-ereglisi

 “Sevdamız Marmara Ereğlisi”

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Sevdamız Marmara  Ereğlisi” dedi.

4 dönemdir Marmara Ereğlisi halkının teveccühü İle seçilen Başkan Uyan, Marmara Ereğlisi aşığı olduğunu ve ilçe halkının en iyi hizmeti alması için var gücüyle çalıştığını dile getirdi.

Tek hedefinin daha güzel, daha rahat ve modern bir Marmara Ereğlisi olduğunu ifade eden Başkan Uyan; “Daha güzel ve gelişmiş bir Marmara Ereğlisi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Marmara Ereğlisi’ne hep birlikte hayat veriyoruz, sahip olduğu güzellikleri parlatıyor ve gün yüzüne çıkarmaya devam ediyoruz. “diye konuştu.

Büyükşehir statüsüne geçilmesiyle ilçede severek hizmet ettiği alanın genişlediğini aktaran Başkan Uyan; “6360 sayılı Büyükşehir yasası ile birleşen Marmaraereğlisi ve beldelerimiz şimdi daha da güçlendi. Yeniçiftlik ve Sultanköy Belediyelerinin Marmaraereğlisi Belediyesi’ne bağlanması güç birliğini ortaya çıkardı. Tüm halkımıza eşit hizmet götürme kaidesiyle hizmetlerimizi aksatmadan sürdürüyor, vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini dinliyoruz. Büyükşehir statüsüne geçilmesiyle ilçemize olan sevdamız bize bağlanan belediyelerle daha da güçlendi. “şeklinde konuştu.

“GENİŞ KAPSAMLI ÇALIŞARAK ÇITAMIZI YÜKSELTECEĞİZ”

4 dönemdir halkın teveccühüyle seçilmenin verdiği sorumlulukla hareket ettiklerini vurgulayan Başkan Uyan; “Önceki dönem Belediye Başkanlığım sırasında nasıl hedefimiz halkımızın iyi bir çevrede, zamanında ve yerinde hizmetlerle huzur ve güven içinde yaşamasını ve ilçemizin Avrupa standartlarında şirin bir ilçe olmasını sağlamaksa, 29 Mart 2014’te yapılan yerel seçimlerin sonucunda da Marmara Ereğlisi 4. Dönem Belediye Başkanı olarak hedeflerimiz ve vizyonumuz değişmeyecek daha da geniş kapsamlı çalışarak çıtamızı yükselteceğiz. Marmaraereğlisi halkının kötülüğü isteyenler herkes tarafından bilinmektedir. Onlarla olan mücadelemiz halkımızın desteğiyle yılmadan devam etmektedir. ”ifadelerini kaydetti.

“HİZMET AŞKIYLA TÜM HALKIMZI KUCAKLIYORUZ”

Marmaraereğlisi halkını hizmet ağıyla kucakladığını ifade eden Başkan Uyan, “Dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin tüm halkımızı hizmet aşkıyla kucaklıyoruz. İlçemizin refahı ve gelişmişliği için durmadan çalışacağız. Sevdamız Marmaraereğlisi, gücümüz halkımızın desteği. “diyerek sözlerini tamamladı.

Okunma :186
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2284
Dün : 2374
Toplam : 4652878
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet