Rektör - Ziraat Fakültesi Buluşması Gerçekleşti-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Rektör - Ziraat Fakültesi Buluşması Gerçekleşti-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Rektör - Ziraat Fakültesi Buluşması Gerçekleşti

Namık kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in, Üniversitemiz birimleri ile gerçekleştireceği buluşmalar dizisi Ziraat Fakültesi ile başladı.

Sosyal Yaşam Merkezinde gerçekleşen buluşmada Ziraat Fakültesi Öğretim Üye ve Elemanları, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Hem Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi genelinde, hem de Ziraat Fakültesi özelinde, göreve gelişinin üzerinden geçen üç ayda gerçekleşenler ve gerçekleşmesi planlanan faaliyetleri Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İSTANBULLUOĞLU başta olmak üzere fakülte personeli ile sohbet ortamında değerlendiren Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e program esnasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat EREN, Genel Sekreter Yardımcıları Doç. Dr. Yılmaz ÇAKICI ve Adnan ARABUL da toplantıda eşlik etti.

Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, gerçekleşen buluşmada “NKÜ mensupları olarak tüm gayretimiz üniversitemizi daha da geliştirmek ve nitelikli hale getirmek uğrunadır. Bunun için bir aile gibi çalışmalıyız. Bu toplantılarımızı da bu sinerjiyi yakalamak için düzenliyoruz. Üniversitemize hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

Program, Ziraat Fakültesi personelinin soru-cevap şeklinde ilettiği görüş, beklenti ve önerilere dair değerlendirmelerin ardından son buldu.

Okunma :99
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2206
Dün : 3696
Toplam : 5793702
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet