polis-teskilatinin-173--kurulus-yili-marmara-ereglisi---nde-kutlandi

web tasarla

polis-teskilatinin-173--kurulus-yili-marmara-ereglisi---nde-kutlandi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
polis-teskilatinin-173--kurulus-yili-marmara-ereglisi---nde-kutlandi

 

 Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmara Ereğlisi’nde kutlandı

Marmara Ereğlisi’nde, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Marmara Ereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından çelenk sunma töreni düzenlendi. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Atatürk anıtına çelenk sunuldu. Çelenk sunma töreni sonrası Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Atabek günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.

Törende, Marmara Ereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Marmara Ereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Atabek nezdinde yurdumuzun her yerinde büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, canını dişine takan, gerektiği yerde canını hiç düşünmeden feda eden, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutladı. 

Törene; Marmaraereğlisi İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Garnizon Komutanı Per. Alb. Bayram Ölçücüoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Özoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Sadullah Kalaycı, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ile çok sayıda Emniyet teşkilatı mensubu ve yakınları katıldı. Çelenk sunma töreni sonrası Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde resepsiyon yapıldı.

Okunma :192
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2634
Dün : 2374
Toplam : 4653228
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet