polis-teskilatinin-173--kurulus-yili-marmara-ereglisi---nde-kutlandi

web tasarla

polis-teskilatinin-173--kurulus-yili-marmara-ereglisi---nde-kutlandi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
polis-teskilatinin-173--kurulus-yili-marmara-ereglisi---nde-kutlandi

 

 Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmara Ereğlisi’nde kutlandı

Marmara Ereğlisi’nde, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Marmara Ereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından çelenk sunma töreni düzenlendi. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Atatürk anıtına çelenk sunuldu. Çelenk sunma töreni sonrası Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Atabek günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.

Törende, Marmara Ereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Marmara Ereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Atabek nezdinde yurdumuzun her yerinde büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, canını dişine takan, gerektiği yerde canını hiç düşünmeden feda eden, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutladı. 

Törene; Marmaraereğlisi İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Garnizon Komutanı Per. Alb. Bayram Ölçücüoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Özoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Sadullah Kalaycı, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ile çok sayıda Emniyet teşkilatı mensubu ve yakınları katıldı. Çelenk sunma töreni sonrası Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde resepsiyon yapıldı.

Okunma :274
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3602
Dün : 3411
Toplam : 5026879
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet