polis-haftasi-dolayisiyla-kokteyl-duzenlendi

web tasarla

polis-haftasi-dolayisiyla-kokteyl-duzenlendi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
polis-haftasi-dolayisiyla-kokteyl-duzenlendi

Polis Haftası Dolayısıyla Kokteyl Düzenlendi

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Polis teşkilatının kuruluşunun 173. Yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Tekirdağ polis evinde kokteyl düzenlendi. 

 

Polis evinde düzenlenen kokteyle Vali Mehmet Ceylan,  Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç, Adalet Komisyonu Başkanı Naci Ergin,  Vali Yardımcıları Lütfullah Gürsoy,   Bekir Sıtkı Hanlıoğlu, Suat Yıldız,  İl Jandarma Komutanı J.Alb.Şahin KARAKAŞ ve çok sayıda polis memuru katıldı.

 

Kokteyl’de Ticaret Sanayi Odası ve Ticaret Borsası tarafından İl Emniyet Müdürlüğüne hibe edilen araçların anahtarları Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı tarafından İl Emniyet Müdürü  Mustafa Aydın’a verildi.

 Etkinlik polis memurlarına başarı belgelerinin verilmesi ile son buldu.

Başpolis Faruk Pilevne

Polis memuru Fikri Yıldız

Polis Memuru Mehmet Zengin

Polis Memuru Serhan Akalın

Polis Memuru Oben ERcan

Polis Memuru Osman Volkan Gündoğdu

Polis Memuru Uğur Yıldıırm

Polis Memuru Engin Yeni

Polis Memuru Ulaş Soylu

Polis Memuru Mehmet Güler

Polis Memuru Erdal GEniş

Polis Memuru Hikmet Çelik

Polis Memuru Furkan Kuşçu

Polis Memuru Abdullah Akpınar

Polis Memuru Erol İşbilen

Polis Memuru Levent Nacak

Polis Memuru Tuğrul Bahar

ÇArşı mahalle bekçisi Levent Özcan

 

Ardından Hayrolabulu yolu şehitliğinde dualar edildi. 15 Temmuz şehidi Münür Alkan ve emniyet müdürü Ertan Nezihi Tuhan ile diğer şehit mezarlarına karanfil bırakılarak dualar edildi.

 

 

Okunma :218
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3601
Dün : 3411
Toplam : 5026878
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet