Polatlı TB Başkanı Yahya Toplu Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti–tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Polatlı TB Başkanı Yahya Toplu Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti–tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Polatlı TB Başkanı Yahya Toplu Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı, TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve önceki dönem TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Toplu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’la görüştü.

Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu’nun ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, gerçekleşen ziyaretten dolayı teşekkür etti. Görüşmede, lisanslı depoculuk alanında yürütülen çalışmalar ve Trakya Bölgesi’ndeki lisanslı depoculuk faaliyetleri hakkında görüş alış verişinde bulunulmuş olup Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay tarafından Yahya Toplu’ya Tekirdağ ekonomisi, ticari hayatı hakkında ve odanın yürüttüğü çalışma ve projelere dair bilgi paylaşımında bulunuldu. Gündeme ilişkin konularında görüşüldüğü ziyaret günün anısına fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Okunma :125
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1861
Dün : 4458
Toplam : 6215407
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet