oztrak---in-anneler-gunu-mesaji

web tasarla

oztrak---in-anneler-gunu-mesaji

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
oztrak---in-anneler-gunu-mesaji

ÖZTRAK’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Ülkemizin geleceği olan yeni nesli yetiştiren, koruyan ve gözeten anneler ülkemizin aydınlık geleceğinin kurucularıdır.

Hiçbir çocuğun yatağına aç girmemesi, annelerin evlatlarının büyüyeceği ülkenin geleceğine güvenle bakması için ülkemizin yönetim anlayışında değişime duyulan ihtiyaç artık had safhadadır. Yaklaşan seçimlerde bu ihtiyacı karşılayacak, sosyal demokrat bir bakışla anneleri destekleyen, çocuğu daha ana karnındayken korumaya başlayan ve kanatları altında alan, yavrularımızın eşit fırsatlarda hayata atılmasını sağlayacak yeni bir yönetimin ayak sesleri duyulmaktadır. Kuşkusuz ki ülkemiz, yeni nesilleri yoğuran annelerin yarına umutla bakmasını sağlayabilirsek yükselecektir.        

Bu düşüncelerle evlatları için tüm güçlüklere katlanan, yaşamlarını çocuklarına fedakarca ve koşulsuz olarak adayan tüm fedakar annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

 

Faik Öztrak

CHP Genel Başkan Yardımcısı 

Tekirdağ Milletvekili

 

Okunma :177
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 24
Dün : 3196
Toplam : 5301537
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet