olagan-meclis-toplantisi-aralik-ayi-donemi-1-birlesimi-yapildi

web tasarla

olagan-meclis-toplantisi-aralik-ayi-donemi-1-birlesimi-yapildi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
olagan-meclis-toplantisi-aralik-ayi-donemi-1-birlesimi-yapildi

Olağan Meclis Toplantısı Aralık Ayı Dönemi 1.Birleşimi Yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı kapsamında, Aralık 2016 Dönemi 1. Birleşimi, İlçe Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımlarıyla, Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesinde gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; tüm üyeleri, İstanbul Beşiktaş'ta güvenlik güçlerine yönelik düzenlenen terör saldırısında şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımız için saygı duruşuna davet etti. İstiklal Marşımızın da okunmasının ardından konuşmasına devam eden Başkan Albayrak, "Ülkemiz, hain emellerine ulaşmak isteyenlere karşı mücadelesini sürdürürken bizde millet olarak bu mücadelede var olmayı sürdüreceğiz. Devletimiz çok güçlüdür, hainler bu tür eylemlerle emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehitlerimize ve yaşamını yitiren vatandaşlarımıza tekrar Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Başkan Albayrak konuşmasının sonunda yaptığı duyuruda, 11 İlçe Belediye Başkanı olarak aldıkları ortak kararla, Cuma günü Cuma namazının ardından hain saldırıda şehit düşen polislerimiz ve vatandaşlarımız için mevlüt okutacaklarını bildirdi. Başkan Albayrak ayrıca, 14 Aralık'ta (yarın) TESKİ Araç Bakım ve Onarım Atölyesi açılışını yapacaklarını, 6 Ocak 2017 tarihinde de Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasının temel atma törenini gerçekleştireceklerini duyurdu.

Meclis toplantısında, oluşturulan gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı ve komisyonlara havale edilen diğer dosya ve evraklar değerlendirildi.

Toplantının bitimiyle birlikte Başkan Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban ve Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münür Karaevli ve Üyeleri makamında ağırladı. Yapılan toplantıda ilçe belediyelerin çalışmalarıyla ilgili bilgi alışverişi yapıldı.

Okunma :5160
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3075
Dün : 3823
Toplam : 7010455
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet