narkotik-egitim-tiri-tekirdagda

web tasarla

narkotik-egitim-tiri-tekirdagda

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
narkotik-egitim-tiri-tekirdagda

NARKOTİK EĞİTİM TIRI TEKİRDAĞDA

          Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı tarafından sekretaryası yürütülen Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Kararı gereği İstanbul Emniyet Müdürlüğüne ait Hedef Olma Hedefsiz Kalma Projesi kapsamında 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Narkotik Eğitim tırı 23.03.2018 tarihinden itibaren 7 (yedi) gün süre ile ilimizde faaliyet göstermiştir. Faaliyet kapsamında 23-24.03.2018 tarihlerinde Süleymanpaşa İlçesinde, 25-26.03.2018 tarihlerinde Çorlu İlçesi, 27.03.2018 tarihinde Ergene İlçesi, 28.03.2018 tarihinde Çerkezköy İlçesi ve 29.03.2018 tarihinde ise Kapaklı İlçesinde faaliyet göstermiştir. Narkotik Eğitim Tırının İlimizde olduğu sürede 4000 civarında öğrenci ve halkımız ziyaret etmiştir. Ziyaret esnasında Tırda görevli 2 Narkotik Eğitim Uzman Polisi ve İl Sağlık Müdürlüğü çalışanları ile öğrencilere 12 adet bilgisayar 20 adet interaktif eğitim paneli ile birlikte uyuşturucu madde kullanmanın zararları hakkında eğitim verilmiş, konu ile ilgili afiş, broşür dağıtılarak mücadeleye dikkat çekilmiştir. Proje kapsamında İlimize gelen Narkotik Eğitim Tırını Vali Mehmet CEYLAN, Vali Yardımcısı Tayyar ŞAŞMAZ, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan YURT, İl Emniyet Müdürü Mustafa AYDIN, İl Jandarma Komutanı Şahin KARAKAŞ, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz BECERİR, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hacı Bayram ZENGİN, Çerkezköy İlçesi Kaymakamı Atilla Selami ABBAN, Ergene Kaymakamı Fatih KIZILTOPRAK ve kamu kurum yöneticilerimiz ziyaret etmişlerdir.

Narkotik Eğitim Tırının İlimize gelmesi için çalışmalarımıza destek veren Tekirdağ Valiliğine, Eğitim Tırını 7 gün boyunca ilimizde görevlendiren İstanbul Emniyet Müdürlüğüne, Narkotik Eğitim Tırının İlimize gelmesi için 8 gün boyunca çekici ayarlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına, Görevli personellerin konaklama giderlerini karşılayan Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne, lise öğrencilerinin öğretmenler eşliğinde eğitim tırını ziyaret etmesi için koordinasyonu sağlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Narkotik Eğitim tırı ile beraber 7 gün boyunca sağlıklı yaşam aracı ve personel görevlendiren İlçe Sağlık Müdürlüklerine, Narkotik Eğitim Tırında ziyaretçilere dağıtılması için broşür sağlayan Tekirdağ Yeşilay Şubesine, Narkotik Eğitim Tırında görevli eğitimcilere ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Okunma :1004
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2677
Dün : 5383
Toplam : 4890714
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet