MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNİN MAHALLE İFTARLARI BAŞLADI-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNİN MAHALLE İFTARLARI BAŞLADI-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNİN MAHALLE İFTARLARI BAŞLADI

Marmara Ereğlisi Belediyesi tarafından organize edilen ve Ramazan ayı boyunca toplam 6 mahallede yapılması planlanan “Mahalle İftarları” programının ilki Yakuplu Mahalle sakinlerinin katılımı ile yapıldı.

Belediye Başkanı Hikmet Ata,  Marmara Ereğlisi  halkını iftar programlarına davet ederek, bu yılki iftar etkinliklerinde  ilçe halkıyla beraber olacaklarını ifade etti. Başkan Ata, gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Bu mübarek Ramazan ayında iftar sofralarımızda hep birlikte olmak istiyoruz. Ramazan ayının Tüm hemşerilerime sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum ”dedi.

Yakuplu Mahallesi meydanında hazırlanan iftar programına Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın yanı sıra, Başkan Yardımcıları Sinem Özüpek, Muharrem Şen, Meclis Üyeleri ve birim müdürleri de katılım sağladı.

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; iftar programda masaları dolaşarak vatandaşlarla tek tek selamlaştı ve onların Ramazan aylarını kutladı. Başkan Ata, bu mübarek ayda ilçe halkıyla bütünleşmek ve onlarla her zaman birlikteliğimizi göstermek adına böyle bir Ramazan etkinliği programı hazırladıklarını belirtti.

 İftar programında ilgiyle karşılanan Başkan Hikmet Ata, ”Marmara Ereğlisi halkına öncelikle bizlere gösterdikleri ilgi nedeniyle çok teşekkür ediyorum.  Bizlerde sizlerin bu ilgisine layık olmaya çalışıyoruz. Bu mübarek ayda her mahallemizde sizlerle buluşmak istedik. Kıymetli çalışma arkadaşlarıma ve teşriflerini esirgemeyen siz değerli hemşerilerime saygılarımı sevgilerimi, şükranlarımı sunuyorum.  İnşallah Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul eder. Bu anlamlı günde aynı sofranın etrafında bir araya geldiğimiz her bir hemşerime bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Okunma :143
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1411
Dün : 4735
Toplam : 5947588
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet